Nasz profile

Cloud and Data Meetup w Lublinie – wydarzenie stacjonarne

Rozwój

Cloud and Data Meetup w Lublinie – wydarzenie stacjonarne

Cloud and Data Meetup w Lublinie – wydarzenie stacjonarne

1 marca 2023 r. o godzinie 18.00 wspólnie z BEC Poland zapraszamy na Cloud and Data Meetup w Lublinie, przy ul. Grodzkiej 18, “Pub u Szewca” – na parterze.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/clouddatalublin.  

PRZEBIEG WYDARZENIA:

 1. 17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów
 2. 18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
 3. 18:15 – 18:55 Prezentacja nr 1: 10 elementów zabezpieczających Azure AD – Robert Przybylski
 4. 18:55 – 19:00 Przerwa
 5. 19:00 – 19:30 Prezentacja nr 2: How to train the dragon: introducing challenging topics for the whole organization – Evgenii Nurminskii
 6. 19:30 – 19:40 Przerwa
 7. 19:40 – 20:10 Prezentacja nr 3: Duńska kultura: hygge i lykke w miejscu pracy – Paweł Najuch
 8. 20:10 – 21:00 Networking przy piwie i cateringu

3 MERYTORYCZNE PREZENTACJE:

 1. 10 elementów zabezpieczających Azure AD – Robert Przybylski – Podczas sesji dowiecie się jak można zabezpieczyć Azure AD bez dodatkowych kosztów lub z minimalnym ich wkładem. Omówimy frameworki, najlepsze praktyki oraz konfigurację wynikające z doświadczenia w zabezpieczaniu chmury Azure AD.
 2. How to train the dragon: introducing challenging topics for the whole organization – Evgenii Nurminskii – I will share BEC approach for org-wide learning and how hard it is to teach cloud for a 60-years old company. After this talk you could find yourself well-equipped for introducing trainings for your own company, as well as better understand how to learn new technologies, including cloud, yourself.
 3. Duńska kultura: hygge i lykke w miejscu pracy – Paweł Najuch – Podczas sesji dowiecie się, na czym polega Duńska kultura pracy oraz jakie niesie z sobą wartości. Paweł opowie jaką rolę spełnia praca w jednym z najszczęśliwszych społeczeństw na świecie oraz jak pracuje się w Duńskiej firmie, w której praca poza obowiązkiem jest źródłem spełnienia.

KOGO USŁYSZYMY? 

 1. Robert Przybylski – Team Cloud Architect w BEC Poland. W codziennej pracy wspiera klientów z całego świata. Od planowania, przez zarządzanie, po realizację ich projektów. Specjalizuje się w bezpieczeństwie – zarówno w chmurze Azure, jak i w środowiskach on-premises – za co został uhonorowany tytułem MVP przez firmę Microsoft. Swoją wiedzą dzieli się również na blogu www.azureblog.pl.
 2. Evgenii Nurminskii – DevOps Competence Manager w BEC Poland. W życiu zawodowym pasjonują go dwie rzeczy: wspieranie innych w rozwoju i tworzenie bezobsługowych systemów poprzez automatyzację. Choć formalnie jest liderem, managerem i architektem nowych rozwiązań, sam o sobie mówi współtwórca. Wierzy w moc pracy zespołowej i różnych perspektyw.
 3. Paweł Najuch – Pracuje w zespole Learning & Development, gdzie zajmujemy się rozwijaniem kompetencji i wiedzy pracowników, zaczynając od onboardingu. Interesuje się różnicami kulturowymi w biznesie oraz wierzy, że aby sprawnie rozwijać się w danym środowisku, należy zrozumieć jego kontekst kulturowy.

Sponsorem wydarzenia jest firma BEC Poland. 

WAŻNE INFORMACJE:

 1. Prosimy, aby na wydarzenie zarejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
 2. Sprawdzenie biletów odbywa się na parterze budynku od godziny 17:30.
 3. Vouchery na napoje w barze otrzyma pierwsze 100 osób, które pojawi się, na wydarzeniu. Prosimy o punktualność.
 4. Przebywając na obiekcie, prosimy o stosowanie się do instrukcji Organizatora, pracowników firmy BEC Poland oraz obsługi lokalu.

Do zobaczenia!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę