Nasz profile

Zgłoś swój startup na Infoshare i zaprezentuj się w Gdańsku

Rozwój

Zgłoś swój startup na Infoshare i zaprezentuj się w Gdańsku

Zgłoś swój startup na Infoshare i zaprezentuj się w Gdańsku

Zainwestowali w Booksy, Telemedi, Revolut, Shazam i Zowie. Teraz międzynarodowi inwestorzy przyjadą poznać startupy, które zgłoszą się do Infoshare Startup Contest. Najlepsze wygrają łącznie 30 tysięcy euro w gotówce i rozwiną skrzydła pod okiem InCredibles Sebastiana Kulczyka. Rejestracja trwa do 15 marca!

Rusza Infoshare Startup Contest – konkurs, w którym udział wzięło dotąd ponad 4 tysiące startupów. Tegoroczna edycja skierowana jest do startupów pozytywnego wpływu z różnych branż, w tym technologii, zrównoważonego rozwoju, edukacji i zdrowia, działających na rzecz dobra społecznego i środowiska. Najlepsze z nich zaprezentują się międzynarodowym funduszom VC i inwestorom związanym m.in. z Andreessen Horowitz, a także przedstawicielom największych globalnych korporacji. Co roku na Infoshare przyjeżdża ich około 200.

Na szerokie wody z Gdańskiem

Łączna pula nagród w konkursie to 30 tysięcy euro w gotówce, ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska. Na półfinalistów czekają także Startup Passy, umożliwiające nieodpłatny udział w konferencji oraz dostęp do wszystkich scen i matchmakingu z inwestorami i klientami. Ponadto będą miały możliwość prezentacji rozwiązań w Startup Expo. Nagrodą dodatkową będzie udział wybranego startupu w programie mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka. Aplikować do konkursu można do 15 marca. Zwycięzców poznamy podczas Infoshare w maju.

– Startup Contest to wspaniała okazja dla młodych przedsiębiorców, aby zaprezentować swoje pomysły i uzyskać wsparcie dla ich realizacji. Jesteśmy dumni, że jako miasto, od 10 lat wspieramy tę inicjatywę finansując przełomowe pomysły, które zmieniają naszą rzeczywistość na lepsze. Gdańsk zawsze był miastem otwartym na innowacje i chcemy aby takim pozostał – mówi Aleksandra Dulkiewicz, Prezydent Miasta Gdańska.

Najlepsi z programem mentoringowym od Kulczyka

Spośród 20 najlepszych startupów wyłonionych w półfinałach Startup Contest, zostanie wybrany jeden, który zostanie zaproszony do uczestnictwa w VII edycji InCredibles — programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców z wizją stworzonego przez Sebastiana Kulczyka. Do prestiżowego grona InCredibles należy już ponad 50 spółek, w tym m.in. SunRoof Technology, Infermedica, Therapify, a także FibriTech – uczestnicy Startup Contest  z 2021 r. Program InCredibles to kilka miesięcy zindywidualizowanego, bezpłatnego wsparcia przez polskich i zagranicznych mentorów – uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania oraz HR.

Dzielimy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też sprawdzonymi kontaktami. W ciągu kilku lat stworzyliśmy sieć mentorów, centrów kompetencji, organizacji branżowych i funduszy venture capital, która stała się unikatową platformą wsparcia oraz rozwoju dla młodych liderów przedsiębiorczości. W tym roku znowu stawiamy na tych, którym nie jest wszystko jedno jak, i z kim robią biznes. – mówi Sebastian Kulczyk.

Pokaż się zagranicznym inwestorom

W tym roku udział w konferencji potwierdzili m.in inwestorzy, związani z Andreessen Horowitz, 10X Founders i Flashpoint VC czy 500 Emerging Europe. Gotowi są przeznaczyć kolejne miliony na inwestycje w startupy na Infoshare, jeśli tylko te ich do siebie przekonają. Spotkania z inwestorami i partnerami odbywać się będą za pośrednictwem dedykowanej aplikacji do matchmakingu. W 2022 roku odbyło się 1505 takich spotkań, a ponad 80% startupów obecnych na wydarzeniu deklaruje, że to właśnie na Infoshare spotkało potencjalnego inwestora i rozpoczęło rozmowy. Startupy będą także mogły zaprezentować swój projekt podczas wydarzenia w strefie Startup Expo oraz w specjalnej bazie, dostępnej dla inwestorów uczestniczących w konferencji.

Startup Contest organizowany jest w ramach Infoshare – największej w CEE konferencji łączącej biznes z nowymi technologiami. Tegoroczna edycja konferencji to aż 9 scen tematycznych, kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 250 wystąpień,  strefa Expo i 6 imprez towarzyszących, będących okazją do biznesowego networkingu.

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej organizatora: https://infoshare.pl/conference/startup-contest/

_

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE, łącząca najnowsze rozwiązania technologiczne z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich są startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. W 2023 roku Infoshare odbędzie się w dniach 24-25 maja w gdańskim Amber Expo. Dwa dni konferencji to 9 tematycznych scen, kilkuset czołowych prelegentów, ponad 200 wystąpień, 6 imprez towarzyszących, które są okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń oraz Startup Contest każdego roku gromadzący setki startupów walczących o nagrody o łącznej kwocie  30 000 EUR.

O InCredibles

Incredibles to zainicjowany przez Sebastiana Kulczyka w 2017 r. wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. 

Do programu zapraszani są wyłącznie finaliści konkursów organizowanych przez wybranych partnerów – Rzeczpospolitą (Orły Innowacji), My Company Polska (25 najlepszych polskich startupów), Impact (Impact Arena), Infoshare (Startup Contest), Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (InQube), Wschodni Akcelerator Biznesu (MeetUp Day), Łódzki Inkubator Przedsiębiorczości (Mam Pomysł na Startup), Gdański Inkubator Przedsiębiorczości (Starter), Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego (Carpathian Startup Fest) oraz Econverse (w kategorii Young InCredibles).

InCredibles to także platforma projektów i inspiracji wspierających rozwój polskiego ekosystemu startupowego. We współpracy z partnerami merytorycznymi InCredibles inicjuje i współtworzy specjalistyczne raporty, debaty, publikacje oraz patronuje wydarzeniom edukacyjnym dedykowanym młodym polskim przedsiębiorcom, m.in.: MBA for Startups we współpracy z SGH w Warszawie, Jutronauci, zRÓWNOważeni, Raport z przyszłości, audycję Firmament w Radiu 357 oraz podcasty Liderzy na Firmamencie.

Partnerzy programu: Manta Ray Ventures, DZP, Google for Startup, AWS, EY, Bain&Company, Mentors 4 Starters, Polska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości, Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości (Wrocław, Łódź, Gdańsk, Puławy), StartupPoland, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Digital University, Business Link, MamStartup.pl, Natemat.pl, Business Insider, Radio 357, Inspired, My Company.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

1 komentarz

1 komentarz

  1. Giro

    13 marca 2023 at 15:59

    Nic tylko się zgłaszać! Super, że Incredibles pana Kulczyka są wygraną, to szansa na mega kopa do dalszego rozwoju!

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę