Nasz profile

Monodram “TWARZĄ W TWARZ” w wykonaniu aktorki Cieszki Żółtko

Patronaty

Monodram “TWARZĄ W TWARZ” w wykonaniu aktorki Cieszki Żółtko

Monodram “TWARZĄ W TWARZ” w wykonaniu aktorki Cieszki Żółtko

Serdecznie zapraszamy 23 marca (czwartek) o godz. 19:00 do Oblackiego Centrum Edukacji i Kultury (ul. Elżbietańska 9/10, Gdańsk) na monodram “TWARZĄ W TWARZ” w wykonaniu aktorki Cieszki Żółtko.

“TWARZĄ W TWARZ” to monodram zainspirowany książką Tima Stevensona „The Bema: A Story about the Judgement Seat of Christ”.

Spektakl, który poprawia duchową optykę, kalibruje i koryguje patrzenie na to, co w naszym życiu na ziemi ma wartość w wieczności. Wszystko może być nam wybaczone, ale też wiele zostało nam powierzone.

Cieszka Żółtko – aktorka i storytellerka. Od lat związana ze Stowarzyszeniem Sztukmisja, które stara się za pomocą środków teatralnych i parateatralnych mówić o nadziei w Chrystusie. Żona muzyka Tomka Żółtko, mama Zosi i Jana. Mieszka w Krakowie. Lubi piec chleb i rozmawiać z ludźmi.

Recenzje po spektaklu:
„Jedna godzina, jedno krzesło, jedna Aktorka. milion myśli, milion emocji, milion spraw, o których teraz nie mogę przestać myśleć. Dziękuję za to najmocniejsze po ewangelii przesłanie, z którym przyszło mi się zmierzyć. Ten spektakl to godzinne spotkanie z trudnymi pytaniami o wiecznym znaczeniu. To czas na zajrzenie w głąb siebie i poszukanie w swoim życiu miejsca dla Boga.

To spektakl, który porusza do głębi i nie pozwala zadowolić się tym co proste i powierzchowne. Każdy powinien to zobaczyć Twarzą w twarz zderza Cię z nieuniknionym. Porusza. Daje Ci szanse na kalibrację. Zmusza do rewizji własnego postępowania, do podjęcia decyzji, zachęca do zmiany, daje nadzieje. Naprawdę warto zobaczyć.”

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/3421375844805261

WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI WIELOFUNKCYJNEJ

WSTĘP WOLNY

 

Szczegóły na:

elzbietanska.pl

Po koncercie zapraszamy do Herbaciarni u Oblatów: www.facebook.com/HerbaciarniauOblatow

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę