Nasz profile

Nadchodzi Festiwal Tańca i Kultury Izraelskiej Polin Rokedet

Warszawa

Nadchodzi Festiwal Tańca i Kultury Izraelskiej Polin Rokedet

Nadchodzi Festiwal Tańca i Kultury Izraelskiej Polin Rokedet

11-ta edycja Festiwalu Tańca i Kultury Izraelskiej Polin Rokedet – Roztańczona Polska rusza w czerwcu (7-9. 06). Jest to festiwal, na którym doświadczycie wspólnego tańca, nauki, radości, poznawania się nawzajem i odkrywania wciąż na nowo kultury izraelskiej. Wspierając zdrowie duszy i ciała dołączcie do tej oazy radości i izraelskiej pogody ducha.

TERMIN: 7-9 czerwca 2023 r.

Taniec izraelski daje ludziom prawdziwą radość i poczucie wspólnoty. Uczestnicy Festiwalu nie tylko poznają lepiej bogatą kulturę Izraela, ale także mają okazję podzielić się z innymi cząstką własnej kultury. Udział w Festiwalu to też wspaniała szansa na zacieśnianie relacji międzypokoleniowych i nawiązanie przyjaźni międzynarodowych.

Tegoroczne warsztaty rozpoczną się w środę wieczorem aby wykorzystać wieczór przed wolnym czwartkiem na wspólną naukę tańców i zapoznanie się. Ostatnie zajęcia taneczne odbędą się w piątek popołudniu, i to właśnie wspólnym tańcem zakończymy Festiwal.

Polin Rokedet to więcej niż taniec, dlatego dla chętnych zostały zaplanowane ciekawe warsztaty artystyczne oraz projekcja filmu związanego z izraelską kulturą. Polin Rokedet to również wspaniały czas na ciekawe rozmowy oraz zawiązywanie nowych przyjaźni.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z jednej z poprzednich edycji Festiwalu (po kliknięciu w zdjęcie link przeniesie Was do filmiku).

Tegoroczne zajęcia taneczne poprowadzą doświadczeni instruktorzy i choreografowie, twarze Festiwalu od samego zarania: Oren Ashkenazi oraz siostry Miriam i Natalia Hakenberg.

Zajęcia będą odbywały się w 2 grupy zaawansowania – zaawansowana dla ludzi z doświadczeniem w tańcach izraelskich oraz początkując dla osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tym obszarze lub nigdy nie miały styczności z tańcami izraelskimi. W grupie początkującej nauczymy Was prostych tańców w tempie dostosowanym do grupy. Grupa zaawansowana może liczyć na szybsze tempo nauki i bardziej skomplikowane choreografie. Wieczorami (i nocami) będziemy wspólnie tańczyć na tzw. harkadach.

Festiwal odbędzie się w hotelu „Tatar”, położonym w Rawie Mazowieckiej, położonym w cichej okolicy, obok pięknego zalewu z uroczą wysepką. Do Hotelu można wygodnie dojechać autem oraz PKS-ami z różnych rejonów Polski.

Za dodatkową opłatą organizatorzy zapewniają dojazd do ośrodka autokarem z Warszawy (planowana godzina odjazdu z centrum Warszawy – ok. 17.30).

Cena festiwalu dla osób dorosłych to 690 zł

Istnieje możliwość uzyskania zniżek grupowych dla grup powyżej 5 osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres polin.rokedet@gmail.com .

Wyszczególnienie cen dla dzieci i młodzieży możecie znaleźć TUTAJ.

Cena festiwalu obejmuje:

  • zakwaterowanie w dniach 7-9 czerwca;
  • wyżywienie (3 posiłki dziennie; pierwszy posiłek to kolacja w środę)
  • zajęcia z instruktorami oraz warsztaty artystyczne;
  • wodę, gorące napoje i przekąski pomiędzy sesjami tanecznymi i podczas wieczornych tańców;
  • muzykę oraz nagrania wideo z tańcami uczonymi podczas warsztatów.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Zgłoszenie jest ważne po wpłaceniu bezzwrotnego zadatku w wysokości 300 zł. Dane do przelewu zostaną przesłane po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji o festiwalu możecie znaleźć na stronie internetowej www.polinrokedet.pl/o-festiwalu

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do podzielenia się zaproszeniem ze znajomymi.

W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorami pod adresem polin.rokedet@gmail.com .

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Warszawa

Na górę