Nasz profile

Dziennikarze piarowcom – bezpłatne webinarium

Rozwój

Dziennikarze piarowcom – bezpłatne webinarium

Dziennikarze piarowcom – bezpłatne webinarium

Każdego dnia, nasza redakcja otrzymuje około 20 informacji prasowych z przeróżnych działów PR. Zaproszenia do patronowania wydarzeniu lub prośbę o publikację materiału. Duża część z tekstów zawiera merytoryczne braki lub jest, po prostu, napisana bez pomysłu.

Jednakże, gdy zaglądamy do tych tekstów, często poruszają one bardzo ciekawe tematy i szkoda nam, że nie mamy wystarczająco dużo siły, by poprawić tekst lub zająć się zaproponowanym tematem. Do tego, dziennikarze studenccy, nie mają czasu napisać tekstów od nowa.
Dlatego wpadliśmy na pomysł, że chcielibyśmy zorganizować bezpłatne szkolenie w dziedzinie pisania notki prasowej i relacji z wydarzenia.
Szkolenie odbywać się będzie on-line i będzie bezpłatne.

Poprowadzi je Katarzyna Michałowska – dziennikarz, reporter, redaktor naczelna Magazynu Studenckiego „płyń Pod Prąd”, entuzjastka i myślicielka. http://kmichalowska.wordpress.com/kontakt/

Terminy szkoleń
Jak napisać notkę prasową? – 4 maja 2014 (niedziela), 20:00
Zapisy odbywają się pod adresem: https://notaprasowa.konfeo.com/
Jak napisać relację z wydarzenia? – 11 maja 2014 (niedziela), 20:00
Zapisy odbywają się pod adresem: https://relacja.konfeo.com/

Więcej szczegółów pod adresem: http://podprad.pl/szkoa-pisania
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/763308880355244

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę