Nasz profile

Kto wystąpi na Infoshare 2024?

Rozwój

Kto wystąpi na Infoshare 2024?

Kto wystąpi na Infoshare 2024?

Ponad 150 czołowych prelegentów z całego świata, najnowsze globalne trendy technologiczne i sztuczna inteligencja. Największe firmy i korporacje, międzynarodowi inwestorzy i setki startupów. To wszystko już 22 – 23 maja, podczas Infoshare 2024. Rejestracja trwa, a konferencję, jak co roku, odwiedzą tysiące uczestników.
Tegoroczna, 18 edycja Infoshare to aż 8 scen tematycznych, na których eksperci z całego świata omawiać będą zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, skutecznej sprzedaży i trendach w marketingu, sztucznej inteligencji oraz przyszłości światowego rynku technologicznego.
Zobaczymy m.in. Henrika Von Scheel – laureata Nagrody Nobla, twórcę 4.Rewolucji Przemysłowej, cenionego mówcę i futurologa, którego strategie kształtują wyniki najszybciej rosnących firm z listy Fortune 500; Jeffa Gothelfa – uznanego eksperta w dziedzinie projektowania produktów, autora m.in. książki „Lean UX”, którego praca i metodyka są przewodnikiem dla liderów biznesu i technologii w adaptacji do szybko zmieniającego się krajobrazu cyfrowego. Nie zabraknie Natalii Hatalskiej – ekspertki w dziedzinie marketingu, strategii biznesowych oraz trendów społecznych. Autorki książek oraz licznych artykułów poświęconych tematyce trendów, innowacji i marketingu. Zobaczymy także Zuzannę Skalską – strateżkę i ekspertkę, doradzającą firmom, instytucjom publicznym i organizacjom pozarządowym na całym świecie.

AI odmienione przez wszystkie przypadki

O wyzwaniach AI opowiedzą m.in. Steve Nouri – jeden z 10 światowych autorytetów w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz David Barnes, członek Oksfordu w Instytucie Etyki w dziedzinie, jeden z „15 najlepszych etyków AI” magazynu Forbes. Nie zabraknie także Aleksandry Przegalińskiej – naukowczyni zajmującej się tematyką sztucznej inteligencji i etyki technologii. Profesor w Katedrze Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz kierownik Laboratorium Sztucznej Inteligencji i Cyfrowej Etyki.

Autorzy światowych bestsellerów na Infoshare

Infoshare będzie okazją do spotkania Dr David W. Wood – jednego z najbardziej utytułowanym autorów i współautor wielu książek o przyszłości, np. RAFT 2035, The Singularity Principles, Smartphones and Beyond, Transcending Politics, The Abolition of Aging czy Sustainable Superabundance. Pioniera branży smartfonów i współzałożyciela Symbiana. Pojawią się także Magda Bigaj, Simon Anderson oraz Janina Bąk.
Na konferencji nie zabraknie czołowych nazwisk ze świata marketingu oraz technologii. Wśród prelegentów zobaczymy Pawła Tkaczyka, Łukasza Kosuniaka, Artura Jabłońskiego a także ekspertów z Github, Spotify, Netflix, Google, Microsoft czy Nvidia, którzy opowiedzą o trendach w branży i podzielą się case studies z wdrożeń technologicznych w swoich firmach.
Na głównej scenie konferencji odbędzie się także finał konkursu Startup Contest, w którym o nagrody – 30 tysięcy EURO w gotówce, ufundowaną przez Prezydent Miasta Gdańska oraz udział w prestiżowym programie akceleracyjnym Sebastiana Kulczyka – powalczą najlepiej zapowiadające się startupowe pomysły Tech4Good z całego świata.
Wystąpienia na scenach konferencji uzupełniają specjalistyczne warsztaty i szkolenia.
Pełna lista prelegentów znajduje się tutaj: [link].

Infoshare – przestrzeń dla biznesu

Organizatorzy Infoshare 2024 zapewniają, że jak co roku, konferencja będzie znakomitą przestrzenią łącząca liderów biznesu, inwestorów i startupy.
“Infoshare to także arena spotkań dla międzynarodowych korporacji i banków, które stale szukają dostępu do najnowszych technologicznych rozwiązań, dostarczanych przez startupy. W 2023 roku odbyło się blisko 2 tysiące takich spotkań. Obecni byli przedstawiciele blisko 100 instytucji i firm, takich jak Mercedes, Bosch, Nordea, Microsoft, Airbus, Revolut, PKO BP i wiele innych.”- mówi Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare – organizator konferencji.
Okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i networkingu będą również liczne imprezy towarzyszące konferencji, m.in. Investors Meetup, Before i After Party, Great Networking Party z koncertem na żywo a także Sunset Leaders’ Boat Trip.
Szczegóły dotyczące biletów dostępne są na stronie Organizatora.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę