Nasz profile

EUDIS Hackathon – burza mózgów

Kraków

EUDIS Hackathon – burza mózgów

EUDIS Hackathon – burza mózgów

Trzy dni prawdziwej burzy mózgów i szansa na stworzenie unikatowego rozwiązania w oparciu o technologie podwójnego zastosowania. Tak w skrócie wygląda EUDIS Hackathon, który odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 r. w Krakowskim Parku Technologicznym.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą poszukiwać najbardziej wartościowych pomysłów rozwiązania wyzwań stojących przed sektorem obronnym.

EUDIS Hackathon odbędzie się równolegle w sześciu europejskich krajach. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy do rejestracji na stronie https://new.ultrahack.org/hackathons/eudis-hackathon-2024-poland.

Osoby zarejestrowane otrzymają pełne informacje i pomoc w tym, by przez 48 godzin efektywnie pracować nad pomysłem, który może stać się inspiracją do rozwiązania problemów i wyzwań stojących przed sektorem obronnym. Tematem hackathonu jest „Digital in Defence” rozbity na obszary: świadomość sytuacyjna, bezpieczeństwo cyfrowe, bezpieczeństwo infrastruktury podmorskiej.

– To będzie świetna okazja dla osób i zespołów, które od dawna mają pomysły, ale jakoś brakuje czasu i energii żeby pomysły zamienić w produkty – mówi Bartosz Józefowski, pełnomocnik zarządu ds. technologii podwójnego zastosowania w Krakowskim Parku Technologicznym. –  To też bardzo dobra okazja na pierwszy krok, pierwsze spotkanie z ekspertami z branży obronnej. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, który potrafi myśleć nieszablonowo i lubi rozwiązywać problemy, możesz wykorzystać swoje umiejętności podczas EUDIS Hackathon. Zadbamy o Ciebie, jeśli trzeba znajdziemy Ci zespół.

Krakowski Park Technologiczny czeka na zgłoszenia do udziału w hackathonie do 19 maja 2024r.

Rejestrować się powinny całe zespoły, składające się z 2-5 osób, lub też pojedyncze osoby, które stworzą zespół na miejscu.

Co ważne – aby wziąć udział w hackathonie, nie trzeba być specjalistą od tematów związanych z obronnością! Szukamy ludzi, którzy potrafią rozwiązywać problemy i chcą spróbować swoich sił w pracy nad wyzwaniami stojącymi przed sektorem obronnym.

EUDIS Hackathon to nie tylko szansa na wypracowanie ciekawego pomysłu biznesowego i rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do nawiązania trwałych relacji, czy spędzenia czasu w kreatywnym gronie.

Zwycięskie zespoły powalczą o nagrody, których pula wynosi 20 000 zł, dostęp do programu mentoringowego, który pomoże w dalszym rozwoju rozwiązań, a najlepsi mogą liczyć na dalsze wsparcie europejskiej inicjatywy EUDIS.

Hackathon został objęty Patronatem Honorowym Ministra Obrony Narodowej, a sponsorem jest Polski Fundusz Rozwoju więc nasi uczestnicy mogą liczyć na poważne potraktowanie ich talentu i czasu, który poświęcą na hackathon. Jednocześnie zapewniamy, że to będzie bardzo przyjemnie spędzony długi weekend w gronie ludzi z pasją, który zaczniemy od wojskowej kuchni polowej.

Rejestracja i więcej informacji: https://new.ultrahack.org/hackathons/eudis-hackathon-2024-poland

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Kraków

Na górę