Nasz profile

SForce – Warsaw Salesforce Meetup

Patronaty

SForce – Warsaw Salesforce Meetup

SForce – Warsaw Salesforce Meetup

W środę, 15 maja 2024 roku o godzinie 18.00, odbędzie się SForce – Warsaw Salesforce Meetup #5 do lokalu “BOLEK PUB”, przy al. Niepodległości 211.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sforcewarsaw5

PRZEBIEG WYDARZENIA:

17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów
18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
18:15 – 18:45 Prezentacja nr 1: Czy możemy ufać Copilotowi? Trust Layer i tworzenie świadomych etycznie promptów – Weronika Janiec
18:45 – 18:50 Przerwa
18:50 – 19:20 Prezentacja nr 2: Najlepsze praktyki dla faz projektowych – przykład wdrożenia Salesforce Marketing Cloud – Artur Firlik
19:20 – 19:30 Przerwa
19:30 – 20:00 Prezentacja nr 3: Tworzenie i wykorzystywanie modeli predykcyjnych w Data Cloud przy użyciu Einstein Studio – Marcin Łukaszyk
20:00 Networking przy piwie i cateringu

MERYTORYCZNE PREZENTACJE:

Czy możemy ufać Copilotowi? Trust Layer i tworzenie świadomych etycznie promptów – Weronika Janiec.

Każda nowa technologia niesie ze sobą zarówno szanse jak i ryzyka. Przy wdrażaniu AI należy zwrócić szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych oraz etycznego zastosowania. Podczas prezentacji omówimy czym jest Einstein Copilot oraz Prompt Builder, analizując ich funkcje i potencjalne zagrożenia. Następnie zagłębimy się w rolę bezpieczeństwa, gwarantowaną przez Salesforce Trust Layer. Na końcu skupimy się na kwestiach etycznych: najczęstszych wyzwaniach podczas pracy z AI oraz ich potencjalnych rozwiązaniach.

Najlepsze praktyki dla faz projektowych – przykład wdrożenia Salesforce Marketing Cloud – Artur Firlik.

Podczas prelekcji zapoznam Was z poszczególnymi fazami projektu wdrożeniowego dla międzynarodowej korporacji z sektora motoryzacyjnego.Wejdziemy w świat Salesforce – od technologii, po relacje pomiędzy poszczególnymi produktami oraz osobami na projekcie, a następnie dowiemy się w jaki sposób połączenie wszystkich tych elementów przekłada się na ostateczny sukces projektu. Nie możecie tego przegapić!

Tworzenie i wykorzystywanie modeli predykcyjnych w Data Cloud przy użyciu Einstein Studio – Marcin Łukaszyk.

W tej prezentacji omówię działanie narzędzia do budowy rozwiązań opartych na AI, Einstein 1 Studio w Data Cloud i postaram się odczarować część matematyki stojącą za AI. Przedstawię jak wykorzystać model builder do łatwego tworzenia modeli predykcyjnych. Opowiem o tym, jakie dane są użyteczne oraz jak sprawdzić, kiedy model się nauczył, a kiedy tylko udaje. Pokażę podstawowe błędy, które wpływają negatywnie na osiągi modelu i jak ich unikać. Na koniec opowiem o tym, jak użyć wytrenowany już model w Salesforce.

KOGO USŁYSZYMY?

Weronika Janiec, Konsultantka Biznesowa Salesforce w PwC Polska. Mieszkanka Wrocławia. Doświadczona developerka i konsultantka Salesforce pasjonująca się etyką i filozofią. Z trzyletnim doświadczeniem jako developerka i prawie rocznym jako konsultantka, a także jako studentka trzeciego roku filozofii, spróbuje zgłębić zrozumienie ludzkiego wpływu na technologię. Po godzinach czerpie inspiracje z gry na gitarze akustycznej i eksploruje świat sztuki filmowej.

Artur Firlik, Starszy Konsultant Biznesowy Marketing Cloud w PwC Polska. Senior Consultant w PwC z ponad 5-letnim doświadczeniem w środowisku Salesforce Marketing Cloud. Odpowiedzialny za wdrożenie kilkunastu projektów dla międzynarodowych klientów. Pasjonat nowych technologii oraz przemysłu gier komputerowych.

Marcin Łukaszyk, Konsultant Biznesowy Salesforce w PwC Polska. Konsultant Salesforce z 2-letnim doświadczeniem. Ma wcześniejsze doświadczenia z analizą danych w pracy i na studiach, przez co tematyka CRM Analytics i Data Cloud jest mu bliska. W pracy z Salesforcem najbardziej docenia możliwości rozwoju w wielu kierunkach i rolach. W wolnym czasie biega, wspina się i ogląda Formułę 1.

Sponsorem wydarzenia jest firma PwC.

WAŻNE INFORMACJE:

Prosimy aby na wydarzenie zarejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
Sprawdzenie biletów odbywa się na parterze w budynku BOLEK PUB w Warszawie w godzinach 17:30 – 18:00. Po sprawdzeniu biletu należy postępować zgodnie z wskazaniami Organizatora lub administratora budynku.

Po godzinie 18:00 nie będzie możliwości dołączenia do wydarzenia. Prosimy o punktualność.
Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji organizatora, administratora budynku oraz pracowników firmy PwC.

Zapraszamy do darmowej rejestracji: https://app.evenea.pl/event/sforcewarsaw5/ 

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę