Nasz profile

Druga edycja Kościuszkonu – 8-9 czerwca

Patronaty

Druga edycja Kościuszkonu – 8-9 czerwca

Druga edycja Kościuszkonu – 8-9 czerwca

Wielkimi krokami nadchodzi druga edycja Kościuszkonu – 24-godzinnego hackathonu, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Klubie Kwadrat w Krakowie.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego Wydziału Informatyki i Telekomunikacji oraz Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej, Fundację Politechniki Krakowskiej oraz Koło Naukowe Cosmo PK.

Podczas tego wydarzenia studenci z całej Polski w przeciągu 24 godzin tworzą aplikacje na zadany temat.

W poprzedniej edycji Kościuszkon zgromadził ponad 15 drużyn z całej Polski, które miały okazję zmierzyć się w 3 kategoriach projektowych oraz porozmawiać łącznie z przedstawicielami 7 firm krakowskich.

Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością oraz zadeklarowali wysoki poziom swoich rozwiązań.

W tegorocznej edycji zaproszone są drużyny 2-4 osobowe, składające się ze studentów z całej Polski.

Łączna pula nagród wynosi 6000 zł. Każdy uczestnik otrzyma także WelcomePack pełen gadżetów.

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Podczas wydarzenia zaplanowane są mini konkursy, spotkania z firmami – jak mówią organizatorzy, będzie to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania się przed uczestnikami oraz szerokim gronem osób biorących udział w wydarzeniu. Dla uczestników będzie zorganizowana również sesja mentoringowa, dzięki której będzie można skonsultować swoje pomysły konkursowe z doświadczonymi programistami.

Prace uczestników będą oceniane zarówno pod kątem technicznym zaproponowanego rozwiązania, jego przydatności i użyteczności, ale przede wszystkim zgodności z tematem.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w social mediach oraz stronie WWW:

Facebook:
https://www.facebook.com/kosciuszkon

Strona internetowa:
https://kosciuszkon.pk.edu.pl/

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/3649383502056387/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę