Nasz profile

Aktywuj Powołanie – za kilka dni start

Rozwój

Aktywuj Powołanie – za kilka dni start

Aktywuj Powołanie – za kilka dni start

20 maja zaczyna się program Aktywuj Powołanie. Jak mówi Krzysztof Najdowski, pomysłodawca kursu, marzę, aby każdy mógł żyć z poczuciem sensu i z głębszą świadomością celu własnego życia.

Powołanie do bycia kimś unikalnym i do robienia czegoś wyjątkowego

Kim jestem ? Co jest celem i sensem mojego życia? Co mam wnieść do świata?

Każdy z nas jest powołany przez Stwórcę do zrealizowania unikalnego celu własnego życia, do życia z poczuciem sensu i ze świadomością, że odgrywamy znaczącą rolę w świecie, w którym się znajdujemy i na który mamy wpływ. Aby nie chodzić jak we mgle, bez jasnego celu, ale żyć w zgodzie ze sobą i z Bożym planem Święty Paweł zachęca nas: „Przypatrzcie się powołaniu waszemu!”.

Więcej: https://jestemzpowolania.kim/

Określisz swoją życiową misję

Dzięki programowi Aktywuj Powołanie wsłuchasz się w głos swojego powołania, lepiej zrozumiesz do czego Pan Bóg ciebie zaprasza, rozpoznasz ogromne znaczenie oraz cel własnego życia, lepiej poznasz to kim jesteś i kim masz się stawać. Zobaczysz jak rozwijać powierzone dary i uzdolnienia, nazwiesz swoje marzenia i ukryte pragnienia, poznasz swoją wartość oraz to, co dla ciebie wartościowe. Odkryjesz swój unikalny wkład do życia innych ludzi, określisz swoją życiową misję, zobaczysz jak realizować posłanie w świecie, rodzinie, wspólnocie, nauczysz się aktywować wartościowe inicjatywy, przygotujesz własny plan rozwoju osobistego, dodatkowo: zweryfikujesz kierunek swojej kariery zawodowej.

Zweryfikujesz kierunek swojej kariery zawodowej

Czego uczy kurs Aktywuj Powołanie:

  • czym się kierować, aby rozpoznać swoje powołanie
  • jak odkrywać i określać wizję i misję swojego życie
  • czym się kierować w wyborze/weryfikacji zawodu czy miejsca pracy
  • jak zachować równowagę pomiędzy pracą/służbą, rodziną i czasem dla siebie
  • jak odkrywać w pracy i życiu codziennym swoje życiowe posłannictwo,
  • jak wyznaczać, planować i osiągać cele, aby rodzić owoce powołania,
  • jak zarządzać sobą, swoimi talentami i darami,
  • jak rozwijać kreatywne podejście do życia,
  • jak nadawać sobie kierunek w zgodzie z Bożym powołaniem.

Zapisy pod linkiem: https://jestemzpowolania.kim/#tve-jump-18f06329997

Więcej informacji: https://jestemzpowolania.kim

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Rozwój

Na górę