Nasz profile

Infoshare – czy ciekawi studentów?

Multimedia

Infoshare – czy ciekawi studentów?

Infoshare – czy ciekawi studentów?

Czy tak duża konferencja technologiczna może być ciekawa dla studentów? Czy jest to miejsce ciekawsze dla profesjonalistów? – Marek Czachorowski (INETUM Polska) dzieli się swoimi wrażeniami z konferencji Infoshare 2024. 

Infoshare 2024 w środę i czwartek, 22 i 23 maja, zgromadziła ponad kilka tysięcy uczestników związanych z innowacją i biznesem IT.

Organizatorzy chwalą się, że konferencja stara się zgromadzić w jednym miejscu najbardziej wpływowych graczy z branży i nie są to czcze przechwałki, ponieważ przed otwarciem hali Międzynarodowych Targów Gdańskich AmberExpo już od rana stanęła kilkunastometrowa kolejka uczestników.

Jedno trzeba przyznać: jest to poruszające miasto Gdańsk technologiczne wydarzenie.

Zapewne z tego powodu pani prezydent Miasta Gdańska zdecydowała się ufundować nagrodę wysokości 30 tys. euro dla startupu, który wygra konkurs dla firm technologicznych – Startup Contest.

Za mamstartup.pl: Aż dwa startupy z Polski znalazły się na podium międzynarodowego Infoshare Startup Contest. Zwycięzca pierwszego miejsca, polska firma SeaSoil, wygrał 20 tysięcy EURO w konkursie, którego finał odbył się podczas konferencji Infoshare 2024. Drugie miejsce zajął startup z Czech – Mewery, a trzecie – polski ImmunoTronics. Nagrody zostaną przeznaczone na dalszy rozwój innowacyjnych pomysłów.

Tutaj może obejrzeć podsumowanie konferencji:

Więcej o konferencji Infoshare można przeczytać na naszych stronach:

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę