Nasz profile

21. Fląder Festiwal w Brzeźnie

Trójmiasto

21. Fląder Festiwal w Brzeźnie

21. Fląder Festiwal w Brzeźnie

14 i 15 czerwca w Gdańsku na Brzeźnie odbędzie się 21. edycja Fląder Festiwal, gdzie po raz kolejny zaprezentują się jedne z ciekawszych polskich zespołów.

Wstęp wolny

Fląder to możliwość zapoznania się z twórczością oryginalnych, niezależnych zespołów.
Pewną zasadą festiwalu jest też to, że dani artyści pojawiają się tam tylko raz. Co roku jest całkowicie nowy line-up, więc tym bardziej warto posłuchać występujących bo taka okazja może nie pojawić się prędko.

2 dni Festiwalu, ponad 20 wykonawców

21 FLĄDER FESTIWAL 2024 na FB ➔https://www.facebook.com/events/768127265299839/

FLĄDER FESTIWAL to już rozpoznawalny w kraju, plenerowy, niebiletowany festiwal polskiej sceny niezależnej i alternatywnej.

Festiwal łączy wiele muzycznych gatunków, wypełnia zapotrzebowanie słuchaczy w różnym wieku ze względu na różnorodność stylów i doświadczenie występujących artystów. I odbywa się nad morzem a to jest jego niewątpliwym atutem.

„A tak się składa, że pod koniec tego tygodnia w gdańskim Brzeźnie odbywa się 21. edycja bardzo zróżnicowanego muzycznie, darmowego dla publiki i legendarnego Fląder Festiwal! Jeśli zawierzacie moim gustom i polecanej tu muzyce, to uwierzcie też w to, iż tegoroczny skład jest naprawdę przemocny.”

Jędrzej Sołtysiak, Hałasy i Melodie

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę