Nasz profile

Rozwój w samorządzie

Multimedia

Rozwój w samorządzie

Rozwój w samorządzie

Jeśli na pierwszym roku student chce się włączyć w pracę samorządu, po pierwsze, musi rozważyć w czym chciałby się rozwijać i wtedy przyjść do biura samorządu.

W biurze może otrzymać poradę, gdzie znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce i środowisko. Możliwości są różne i jest ich bardzo dużo. Poczynając od angażowania się na swoim wydziale w wydziałowych radach studentów, poprzez zaangażowanie w organizacje studenckie: podróże, działalność naukowa, konferencje naukowe, kończąc na włączeniu się w organizowanie imprez studenckich.

Ważną informacją, o której często zapominamy, jest to, że do samorządu studentów należy każdy student. Zarząd natomiast, jest przedstawicielem i samorządu studenckiego. Jego celem jest koordynowanie działań wszystkich organów samorządowych.

Poniżej rozmowa z Mateuszem Buzalskim przewodniczącym SSPG, Agnieszką Marchlewską zastępcą ds. dydaktycznych SSPG oraz Januszem Machoniem zastępcą ds. kultury i sportu SSPG.
Porady dla pierwszorocznych, zachętę do osobistego rozwoju oraz jak organizować czas, będąc zaangażowanym w wielu działaniach na rzecz studentów.26

Materiał zrealizowany w TV TASK – http://tv.task.gda.pl
Reporter: Katarzyna Michałowska
Kamera: Mateusz Koldun, Michał Szagżdowicz
Montaż: Mateusz Koldun, Michał Szagżdowicz

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę