Nasz profile

Rektorzy doradzają studentom na pierwszym roku

Multimedia

Rektorzy doradzają studentom na pierwszym roku

Rektorzy doradzają studentom na pierwszym roku

Oblegane kierunki studiów na Politechnice, Uniwersytecie oraz na Akademii Morskiej oraz po jakich wydziałach łatwo znaleźć pracę.

Aby dojść do wymarzonego zawodu, trzeba popracować. Oczywiście, że studia to nie tylko ciężka praca, jednak praca powinna być na pierwszym miejscu.

prof. zw. dr hab. Piotr Jędrzejowicz – rektor Akademii Morskiej w Gdyni

 

Uważam, że studia to okres zawierania przyjaźni, które później często trwają całe życie. To czas poznawania świata, więc nie ograniczałbym się tylko do nauki.

prof. dr hab. Bernard Lammek – rektor Uniwersytetu Gdańskiego

 

Student, by zrealizować swoje marzenia musi mieć pasję. Życzę każdemu twórczej pasji, by potrafić wybierać, nie tylko wykłady i zajęcia, ale również angażować się w coś, co kształtuje osobowość, w oparciu o towarzystwo, w którym się znajduje.

prof. zw. dr hab. inż. Henryk Krawczyk – rektor Politechniki Gdańskiej

 

 

Materiał zrealizowany w TV TASK – http://tv.task.gda.pl
Reporter: Katarzyna Michałowska
Kamera: Michał Szagżdowicz
Montaż: Mateusz Koldun
Grafika: Michał Szagżdowicz

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę