Nasz profile

Terapia dla par – w kinach od 19 lipca

Multimedia

Terapia dla par – w kinach od 19 lipca

Terapia dla par – w kinach od 19 lipca

3 pary, 1 wieczór, 8 zadań i pewien zaskakujący pomysł. „Terapia dla par” to filmowa sesja terapii grupowej z gorączkowymi dialogami, humorem, prawdami, kłamstwami i sprośnymi dowcipami. Gerardo Herrero oparł swój film na podstawie sztuki znanego dramaturga Matíasa Del Federico, która doczekała się wersji w ponad 20 krajach.

W KINACH OD 19 LIPCA

Film Gerardo Herrero jest klasyczną komedią małżeńską. „Terapia dla par” to pełna zwrotów akcji, napięć oraz błyskotliwych dialogów opowieść o problemach małżeńskich z jakimi borykają się pary na całym świecie. Życie codzienne w związkach, wychowanie dzieci, seksualność, zazdrość czy toksyczne relacje, to tylko niektóre z poruszanych tematów, które będą powodem różnych opinii i dyskusji. Ten film nie pozostawi nikogo obojętnym, na to co przeżyje podczas seansu.

„Terapia dla par” to historia trzech par, a każda z nich ma swoje problemy. Na tyle poważne, że wymagają specjalistycznej konsultacji i pracy w ramach terapii dla par. Żaden z bohaterów nie spodziewa się jednak oryginalnego pomysłu, na jaki pewnego dnia wpadnie ich psychoterapeutka.

LAURA I DANIEL
Laura jest prawnikiem. Oschła, ironiczna, agresywna, znudzona swoim małżeństwem. Swojego męża poznała w liceum. Daniel jest księgowym. Lubi się kłócić, prowokować swoją partnerkę, ciągle ją krytykuje i punktuje. Kiedy wraca z pracy do domu, nie chce mieć już żadnej odpowiedzialności w obowiązkach domowych. Oboje mają dość takiego życia ponieważ w ich życiu juz dawno nie ma namiętności, miłości i szacunku. Łączą ich tylko dzieci.

CARLA I ESTEBAN
Carla to piękna, nowoczesna kobieta ale bardzo nieufna. Z zawodu jest architektką. Jej partnerem jest przystojny Esteban, który ma problem ze znalezieniem zawodowej drogi. Swoim sarkastycznym, czasem wręcz przesadnie chamskim dowcipem, próbuje ukryć niepewność i kompleksy. Typ Piotrusia Pana. Carla i Esteban nie potrafią się przed sobą odkryć i rozmawiać, co powoduje, że mają problem z zaufaniem w związku.

MARTA I ROBERTO
Marta jest nauczycielką w szkole podstawowej. Nieśmiała, cicha, ma problemy z piciem. Kiedy pije, przemienia się, staje się zabawna, cyniczna i lubi zmieniać akcent: galicyjski, kataloński, andaluzyjski… Jej mąż Roberto jest handlowcem, a jego praca wymaga ciągłych wyjazdów. Typowy samiec alfa, który lubi kierować swoją żoną, decydować o wychowaniu dzieci i organizować życie rodziny. To Marta zmusiła męża do terapii.

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę