Doktorat wdrożeniowy na PG
Doktorat wdrożeniowy to rozwiązanie dla osób, które chcą rozwijać się naukowo, jednocześnie nie rezygnując z pracy zawodowej. To także szansa dla pracodawców, by otworzyć się na innowacje w swojej branży i uzyskać wdrożenia, które mogą przyczynić się do rozwoju przedsiębiorstwa. Politechnika Gdańska zaprasza wszystkich chętnych. Rekrutacja rozpoczęła się od 17 marca.
Doktorat wdrożeniowy na Politechnice Gdańskiej łączy rozwój zawodowy z nauką
– Taka forma studiów doktoranckich pozwala łączyć teorię z praktyką – wyjaśnia prof. Ewa Klugmann-Radziemska, dyrektor Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej na Politechnice Gdańskiej. – Doktoranci przygotowują własny plan badawczy i prowadzą innowacyjne badania, które mogą znaleźć realne zastosowanie w firmach, w których pracują.
Doktorat wdrożeniowy może realizować osoba, która posiada tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera albo równorzędny, a kierunek studiów, które ukończyła musi odpowiadać lub być pokrewny dyscyplinie, w zakresie której chce przygotowywać rozprawę doktorską.
Kształcenie trwa 8 semestrów, przez cały okres trwania studiów doktorant otrzymuje stypendium, a program nauki jest tak opracowany, by bez trudności łączyć studia z pracą zawodową.
Rekrutacja do Szkoły Wdrożeniowej trwa od 17 do 30 marca.
Kandydaci mają do wyboru aż 14 dyscyplin, w których mogą realizować swoje badania.
>> Szczegóły i harmonogram rekrutacji <<
Więcej informacji czym jest DOKTORAT WDROŻENIOWY:
