Gwiazdorski duet w Teatrze Gudejko
Teatr Gudejko zaprasza na premierę wyjątkowego spektaklu „Niespodziewany Powrót” autorstwa Serge’a Kribusa. To wyśmienita mieszanka komedii i dramatu, która splata gąszcz skomplikowanych wątków rodzinnych z aktorskimi rozterkami. Spektakl gwarantuje doskonałą rozrywkę dzięki gwiazdorskiej obsadzie.
W główną rolę wciela się Daniel Olbrychski, który na scenie mierzy się z postacią aktora przygotowującego się do zagrania Króla Leara. Teatr staje się tłem dla osobistych wyzwań bohatera, co jest tematem doskonale znanym samemu Olbrychskiemu, który w przeszłości mierzył się z szekspirowskimi rolami.
Konflikt pokoleń i komediowy talent
Centralnym punktem akcji są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które, choć trudne dla bohaterów, mają nieść ze sobą niezwykle bawiący ładunek komediowy.
Szczególnie ważna jest postać syna głównego bohatera, w którą wciela się Tomasz Karolak lub Kamil Kula (zamiennie).
Spektakl stawia fundamentalne pytania o dynamikę relacji ojca z synem i o to, dokąd zaprowadzą bohaterów ich liczne życiowe rozterki.

„Niespodziewany Powrót” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich szukających inteligentnej rozrywki w doborowym towarzystwie.
Twórcy i Obsada
- Autor: Serge Kribus
- Produkcja: Teatr Gudejko
- Obsada:
- Daniel Olbrychski
- Tomasz Karolak / Kamil Kula
Zapraszamy do teatru, by przekonać się, dokąd zabrną te wszystkie niespodziewane wątki!
BILETY: https://www.teatrgudejko.pl/
- 17.10 – Wolbrom, Dom Kultury – 18:00
- 18.10 – Nowy Targ, Miejskie Centrum Kultury – 17:00
- 19.10 – Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury – 18:00
- 24.10 – Warszawa, Mała Warszawa – 17:30 / 20:15
- 25.10 – Olsztyn, Aula im. Anny Wasilewskiej – 16:00 / 19:00
- 26.10 – Ostróda, Hotel Lake Hill Mazury Resort & SPA – 15:00 / 18:00
- 27.10 – Warszawa, Studio Buffo – 19:00















