Nasz profile

Znajomy już od 1€

Poradniki

Znajomy już od 1€

Znajomy już od 1€

Rok 2014 (z elektronicznego pamiętnika K.)

 Ach… nowy dzień w sieci, gdzieś zgubiłem mój laptopalmtop, ale poszukam go później. W radiu mówią, że Polska znów dostanie szansę organizowania mistrzostw Europy – zobaczymy. Ale ja właśnie założyłem nowe konto w internecie – w Zbieraj Znajomych z nami już od 1€ za dzień, mają większą skrzynkę niż inni – potrafi pomieścić nawet do kilku tysięcy osób, z nieograniczoną ilością zdjęć i filmów oczywiście. W sumie to już nie pamiętam, które to moje konto z kolei, ale już mam 20 nowych osób ze świetnymi fotkami w sieci. Kurczę, może kiedyś uda mi się z nimi spotkać.

 

Ooo, jakaś ciekawa wiadomość – nowość firmy EasyFriendsOn-line, która wymyśliła specjalny program Faster-Friends, który będzie według specjalnego klucza wyszukiwał nam nowych znajomych – a wszystko po to, żeby być szybszym i lepszym od innych. – Muszę tego spróbować! Ilość przecież powinna przechodzić w jakość – gdzieś tak jest napisane. Trzeba zaraz poszperać na forum – może dziś też spotkam kogoś fajnego i znów parę nowych osób będę mógł dopisać do listy. A jeśli ktoś mi się znudzi, podnoszę palec, szybko wybieram opcję usuń i już o jedną osobę mniej. Prawda, że komputery ułatwiają życie?

Dziś ponoć jest jakiś specjalny dzień, jakiś Ezus czy Jezus zrobił kiedyś coś ważnego. Ciekawe. Może go znam? Może ktoś ma go w znajomych? Gdzieś już słyszałem to imię. Hmm… Impreza na forum w sieci – nie; szkoła – nie, tam przecież rzadko chodziłem; sprawdzam czy ma gdzieś swoje konto – tu nie…, tu też… Niemożliwe! Ostatnio wszędzie widzę jego imię, gość musi mieć mnóstwo znajomych! Pewnie siedzi cały czas na kompie lub już używa tego nowego programu Faster-Friends. Hmm, moment – coś mam – żył 20 wieków temu. Och! I ma tylu znajomych do dziś! I to bez komputera i komórki? Ciekawe, jak to możliwe?

Ładny dziś dzień, wiosna idzie, może wyjdę w tym miesiącu choć raz z domu.

 

Giuseppe

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Poradniki

Na górę