Nasz profile

Randka za 20 zł (Gdańsk)

Aktualności

Randka za 20 zł (Gdańsk)

Randka za 20 zł (Gdańsk)

Wolne popołudnie, a wy nie macie na nie pomysłu? W takim razie musicie wiedzieć, że Trójmiasto jest kopalnią wspaniałych miejsc, w których będziecie mogli miło, wspólnie spędzić czas. Oto kilka ciekawszych propozycji.

Miłośnikom jazzu polecam czwartkowe koncerty na żywo Jazz Jam Session w Starym Rowerze (ul. K. Pułaskiego 15, Sopot) – wstęp 12 zł, mały soczek lub piwo w cenie. Inną muzykę oferują kluby trójmiejskie (więcej o nich przeczytacie na stronach tego dodatku). Natomiast dla ukulturalnienia zapraszam serdecznie do Opery Bałtyckiej, w której bilety dla studentów na spektakle kosztują tylko 20 zł.

Jeżeli macie ochotę na chwilę relaksu przy dobrym filmie i jesteście posiadaczami karty Orange, to zachęcam do skorzystania z oferty kina Cinema City w Krewetce w środy – dwa bilety w cenie jednego.

Dla aktywnych polecam wyprawy po ścieżkach rowerowych, rolkowych lub na ściankę wspinaczkową Elewator (ul. L. Droszyńskiego 15, Gdańsk), gdzie zapewnicie sobie na pewno mnóstwo emocji. Aquapark w Sopocie jest także miejscem, w którym możecie się wyszaleć. Gry zespołowe, takie jak bilard (Green Club tuż obok SKM Gdańsk Zaspa) czy kręgle (U7 w Gdyni ul. Świętojańska 133 niedaleko SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, w Gdańsku przy Placu Dominikańskim 7), są także dobrą alternatywą dla siedzenia w domu.

Sztandarowymi miejscami, które będą Was kosztować tyle, co bilety komunikacyjne, a idealnie nadają się na spacery, są Starówka w Gdańsku (ul. Długa), Skwer Kościuszki w Gdyni czy deptak Bohaterów Monte Casino w Sopocie. Każde inne, a jakże ciekawe. Miło jest zapuścić się tam w piękną pogodę z towarzyszem i aparatem. Knajpa z lodami lub gorącą czekoladą godna polecenia to m.in. Zaścianek w Sopocie (ul. J.J. Haffnera 3). Zmieniając troszkę klimat, spaceru można udać się także na plażę orłowską z klifem w Gdyni Orłowie. Jest to jedno z tych miejsc, gdzie obszar morski przeplata się z górskim. W Sopocie terenami górskimi można się nacieszyć w okolicy Opery Leśnej. Alternatywą dla miłośników natury jest także Park Oliwski. A po wyczerpującym spacerze polecam Arbat Cafe (ul. Kaprów 19a – tuż przy Pętli Oliwskiej). Możecie tam spróbować pysznych koktajli, czekolad lub innych łakoci.

Pamiętajcie, zawsze bardziej będzie się liczyło z kim pójdziecie niż gdzie, dlatego nie zapominajcie zabierać ze sobą ukochanych osób, dobrych humorów i… legitymacji.

Bawcie się dobrze!

(Katarzyna Skiba)

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę