Nasz profile

Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Radom

Aktualności

Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Radom

Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Radom

W tym roku odbędzie się 4. edycja festiwalu Kameralne Lato w Radomiu. Tym razem organizatorzy postanowili rozruszać rozleniwionych wakacyjną sierpniową aurą amatorów kina i w czasie od 15-20 sierpnia przygotowali wiele ciekawych wydarzeń filmowych. Konkurs Ogólnopolski, będący zwieńczeniem całej imprezy, w tym roku odbędzie się 20 sierpnia.

Zgłoszenia do Konkursu Ogólnopolskiego można wysyłać do 18 lipca 2011 r. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie organizatora i wysłać go wraz z kopią filmu w formacie DVD. Jednym z jurorów konkursu będzie ubiegłoroczna wykładowczyni – Anna Mucha.

Natomiast dla wszystkich młodych adeptów sztuki filmowej, w trakcie festiwalu organizowane są sześciodniowe warsztaty filmowe, podczas których uczestnicy warsztatów pod okiem profesjonalistów z branży filmowej będą realizować krótkometrażowy film fabularny. Wszystkich zainteresowanych sztuką filmową, zarówno widzów, jak amatorów oraz profesjonalistów, zachęcamy do wzięcia udziału w festiwalu Kameralne Lato i towarzyszących mu, mniej lub bardziej kameralnych, wydarzeniach.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę