Nasz profile

Noise – ośmiominutowa animacja

Aktualności

Noise – ośmiominutowa animacja

Noise – ośmiominutowa animacja

Bohater filmu jest świadkiem odgłosów dochodzących zza ściany. Dźwięki te przenikając do jego mieszkania podlegają subiektywnej interpretacji, podsuwają przypadkowe obrazy, które wchodzą ze sobą w interakcje.

Film Noise powstał w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich, w ramach programu Młoda Animacja. Film jest grą wyobraźni prowokowanej dźwiękiem. Muzykę skomponował Tomasz Stańko, który pojawia się również w filmie. Jest on inspirowany pracami teoretycznymi George’a Berkeleya.W filmie dominuje muzyka konkretu. Jedynym instrumentem muzycznym pojawiającym się w ścieżce dźwiękowej jest trąbka. Twórcą filmu jest grafik, projektant, absolwent ASP w Gdańsku – Przemysław Adamski.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę