Nasz profile

Horror w shortach. Konkurs na krótki metraż

Aktualności

Horror w shortach. Konkurs na krótki metraż

Horror w shortach. Konkurs na krótki metraż

SPECTATOR – dystrybutor filmowy – ogłosił konkurs na krótki film grozy. Ważne, by temat potraktować swobodnie i zabawowo oraz przede wszystkim by być kreatywnym w rozumieniu gatunków jakimi są horror i thriller. Forma jest dowolna – od uczestnika zależy, czy będzie to film dokumentalny, fabuła czy animacja. Film nie może trwać dłużej niż 10 minut.

Przy ocenie prac będzie brane pod uwagę:
• zgodność tematu filmu z tematyką konkursową,
• wartość artystyczna i techniczna filmu,
• oryginalne podejścia do tematu i pomysł na film,
• kreatywność.

Wiek autora nie jest ważny, uczestnik może być studentem Szkoły Filmowej lub szkoły artystycznej, ale może być również amatorem, pasjonatem kina. Każdy kto zrealizuje wytyczne konkursu może wziąć w nim udział. Do 20 grudnia należy przesłać film do organizatora.

Nagroda to wyświetlenie zwycięskiego filmu we wszystkich kinach studyjnych – wraz z premierą filmu Rammbock dnia 10 lutego 2012 roku.

Film Rammbock jest grą z konwencją filmów grozy, odwołuje się do kultowych produkcji amerykańskich, jednocześnie przełamując te schematy. Jest to nietuzinkowy film o miłości, który może być alternatywą dla tych zakochanych, którzy poszukują czegoś innego niż amerykańskie komedie romantyczne. Został świetnie przyjęty przez krytykę na świecie oraz przez widzów.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę