Nasz profile

Aktualności

Nakręć się!

Nakręć się!

PROJEKTORNIA Gdański Archipelag Kultury zaprasza amatorów sztuki filmowej z Trójmiasta do udziału w drugiej edycji konkursu Nakręć się!. Konkurs jest adresowany do mieszkańców Trójmiasta bez limitu wieku oraz uczniów i studentów tutejszych szkół.

Filmy nakręcone domowymi technikami (kamerą, cyfrowym aparatem fotograficznym lub telefonem) można nadsyłać  do 16 stycznia 2012 roku. Film nie powinien przekraczać 3 minut. Obrazy powinny dotyczyć pasji lub wydarzeń, które zainspirowały autorów do działania.
Konkurs poprzez poszukiwanie i propagowanie obrazowych środków wyrazu ma na celu prezentowanie indywidualnych pasji i sposobu patrzenia na świat. Ideą konkursu jest inicjowanie zachowań twórczych.

Laureatów wyłoni trzyosobowe jury. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane i nagrodzone w klubie PROJEKTORNIA GAK w Gdańsku Brzeźnie 23 stycznia 2012 roku. Nagroda główna w wysokości 500 zł i dwie nagrody rzeczowe dla drugiego i trzeciego miejsca. Przewidziana jest również prezentacja filmów w Teatrze w Oknie na ul.Długiej w Gdańsku.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę