Nasz profile

Musical „REBELLA” na finał ZIMY W MIEŚCIE

Aktualności

Musical „REBELLA” na finał ZIMY W MIEŚCIE

Musical „REBELLA” na finał ZIMY W MIEŚCIE

Ponad stu młodych wykonawców, uczestników warsztatów artystycznych FOSA 2012 w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, opowie historię o wspaniałym świecie, który nie może zniknąć z naszego życia. Musical „REBELLA” będzie finałem tegorocznej akcji „Zima w Mieście” W tym roku młodzi wykonawcy przedstawią musical na podstawie spektaklu Teatru  „Rampa” na Targówku „W pogoni za bajką” Moniki Muskały i Janusza Margańskiego z muzyką Piotra Rubika.

Bohaterką widowiska jest współczesna, zbuntowana nastolatka o imieniu Rebella, poszukująca swojego miejsca we współczesnym świecie, zdominowanym przez komputery. Okoliczności zmuszają ją do wejścia w świat, którego do tej pory nie znała: świat opowieści, bajek, legend, bohaterów literackich i przedziwnych historii. Świat zapominany, bo rzadko odwiedzany przez dzieci, młodzież i dorosłych. Jak zakończy się ta podróż, pełna nieoczekiwanych przygód…?

Aby się przekonać, zapraszamy 27 stycznia o godz. 13 do Sali Kongresowej PKiN.

Forma musicalu pozwoli młodym wykonawcom na zaprezentowanie umiejętności aktorskich, wokalnych i tanecznych, a widzom zapewni świetną zabawę.

•    Scenariusz i reżyseria: Cezary Domagała
•    Ilustracje: Paulina Mager
•    Animacja: Dawid Kozłowski
•    Scenografia: Ewa Łaniecka
•    Kostiumy: Gabryella Miłowska-Moląg
•    Choreografia: Marta Domagała
•    Kierownictwo muzyczne: Urszula Napiórkowska i Elżbieta Siczek
•    Wykonawcy: uczestnicy warsztatów artystycznych FOSA 2012 w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej

Bezpłatne wejściówki na musical do odbioru w:

  • placówkach objętych akcją Zima w Mieście
  • Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Jezuicka 4, tel. 22 831 53 93
  • Stołecznej Estradzie, ul. Marszałkowska 77/79, tel. 22 849 32 86 w godz. 8-16

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę