Nasz profile

Nowe publikacje Wydawnictwa Mag

Aktualności

Nowe publikacje Wydawnictwa Mag

Nowe publikacje Wydawnictwa Mag

Jedne z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce właśnie wydaje nowe publikacje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wspomnienie lodu wydanie 2.  

Na spustoszonym kontynencie Genabackis zrodziło się nowe, straszliwe  imperium, Pannion Domin, które szerzy się niczym potop skażonej krwi,  pożerając wszystkich wrogów tajemniczego proroka zwanego panniońskim  jasnowidzem. Sprzeciwia mu się sojusz, w którego skład wchodzą Zastęp  Dujeka Jednorękiego, Caladan Brood, Anomander Rake oraz Rhivijczycy z  równin. Fanatycy jasnowidza mają przewagę liczebną, dlatego też  sojusznicy muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach i nawiązać kontakt  z potencjalnymi sprzymierzeńcami, tajemniczym bractwem najemników,  noszącym nazwę Szarych Mieczy, które zobowiązało się bronić miasta  Capustan przed oszalałymi hordami.
„Wspomnienie lodu”, w którym powraca wielu kluczowych bohaterów „Ogrodów  księżyca”, stanowi  kolejny rozdział epickiej fantasy Stevena Eriksona – „Malazańskiej Księgi Poległych”.

Seria: Malazańska Księga Poległych
Autor:  Steven Erikson
ISBN:  978-83-7480-267-3
Tłumaczenie:  Michał Jakuszewski
Oprawa:  miękka
Format:  165×230
Liczba stron:  896
Rok wydania:  16 listopada 2012

Sok w konflikt/Skok w wizję wyd.2.

Angus Thermopyle miał najgorszą reputację spośród tych kosmicznych piratów, którzy zachowali jeszcze prawo do dokowania na stacji. Plotka głosiła, że każdy, kto został jego partnerem, załogantem czy wrogiem, kończył martwy albo w pudle. Nick Succorso był jego przeciwieństwem. Cieszył się reputacją pirata raczej zuchwałego niż krwiożerczego. Osobisty wdzięk sprawiał, że mężczyźni robili o co poprosił, a kobiety dawały mu to, czego chciał. Do czasu pojawienia się Morny Hyland nie wchodzili sobie w drogę. Później stało się jasne, że w Sektorze Delta jest miejsce tylko dla jednego z nich. I to jest dopiero początek tej historii…

Autor:  Stephen R. Donaldson
ISBN:  978-83-7480-265-9
Tłumaczenie:  Piotr W. Cholewa
Oprawa:  miękka
Format:  135×202
Liczba stron:  656
Rok wydania:  16 listopada 2012

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Doktorantka Uniwersytetu Gdańskiego, z zamiłowania naukowiec i pasjonat języka polskiego. Z zawodu redaktor i korektor. W latach 2010-2014 związana z Wydawnictwem Region. Swoją pracę doktorską poświęca "Dowcipowi językowemu w tekstach polskiego kabaretu z lat 2000-2013". Pracuje w Biurze Prasowym Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Mediator prowadzący rozmowy w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC), metody komunikacji Marshalla Rosenberga. Uwielbia egzotyczne herbaty, kawę (koniecznie z mlekiem!) i zagraniczne seriale.

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę