Nasz profile

Amatorzy TV startują!

Aktualności

Amatorzy TV startują!

Amatorzy TV startują!

Program „Amatorzy TV” startuje już w piątek 11 stycznia 2013 roku.
To niezależny, comiesięczny program o kinie i szeroko pojętej kulturze audiowizualnej. Realizowany przez grupę kinomanów z Trójmiasta ma na celu szerzenie i promocję zarówno filmu współczesnego, jak i dzieł znaczących dla historii X Muzy. Oprócz omówienia bieżącego repertuaru kinowego na każdy odcinek przewidywane są rozmowy z gośćmi dotyczące głównego tematu każdego wydania. Dzięki „Amatorom” widzowie dowiedzą się również, jakie są ulubione filmy wybitnych osobowości niekoniecznie powiązanych z kinematografią, a także – do których książek traktujących o kinie warto zajrzeć.

Serdecznie zapraszamy:
https://www.facebook.com/AmatorzyTv
http://www.youtube.com/user/Amatorzytv

 

Pierwszy teaser zapowiadający internetowy comiesięczny program o kinie tworzony przez kinomanów z Trójmiasta. Szukajcie nas na Facebooku – 11 stycznia pierwszy odcinek!

 

 

 

Magazyn studencki płyń POD PRĄD objął projekt patronatem medialnym!
Do zobaczenia w sieci!

CZYTAJ DALEJ

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę