Nasz profile

Hobbit – recenzja w niewielu znakach

Aktualności

Hobbit – recenzja w niewielu znakach

Hobbit – recenzja w niewielu znakach

Oto kilka recenzji „Hobbita” napisanych zwięźle i krótko znalezione na Twitterze i Facebooku. Wypowiedzi dyskutują ze sobą, więc może będzie to pomocne w wyborze filmu, jeśli ktokolwiek jeszcze się waha.

•    Hobbit to naprawdę fajne kino fantasy, ze świetnymi zdjęciami i muzyką. Brak tylko wyrazistych bohaterów. Polecam. Fajnie się bawiłem chociaż żałuję, że wybrałem wersje 3D. Marne to 3D było. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, jest praktycznie identyczny jak „Drużyna pierścienia”. Tylko nie zaskakuje jak LOTR
(TT Sebastian)

•    Warto dla pięknych zdjęć, dla muzyki, dla samej opowieści też, jeśli ktoś pozostał mentalnie na poziomie 14.latka
(TT Eryk Mistewicz)

•    Właśnie wróciłam z filmu i jedyne czego na pewno nie można powiedzieć to właśnie to, że jest identyczny jak „Drużyna Pierścienia”. Jeśli ktoś tego będzie oczekiwał idąc do kina, raczej poczuje się zawiedziony/zdziwiony. A co do pana Mistewicza, cóż, nie każdy rozumie i kocha Tolkiena… naprawdę współczuję
(FB Maria Przybylska)

•    No to widziałem. Dałbym jakieś 3,5/5 pkt, bo nie wciągnęło mnie to tak jak Władca Pierścieni. Ale z 12 pozostałych osób, z którymi razem byliśmy, większości podobało się bardziej niż mnie – nie wiem, w jakim stopniu może to być pomocne.
(FB Harry Hartman)

•    Nigdy nie byłem fanem fantasy, ale Hobbit wg Jacksona urzeka. Warto obejrzeć także dla smaczków, scenografii, strojów, żartów.
(TT Michał Kobosko)

•    Rozczarowanie. Zrobienie z „Hobbita” tasiemca z kolejnymi częściami to porażka!
(TT Adam Zawadzki)

•    Nigdy nie byłam fanką Tolkiena. „Hobbit” był nudny, bez przesłania, słabe efekty. 5/10. Batmana nic w 2012 nie przebiło.
(TT Rita K. Sobczyk)

•    Świetny główny motyw muzyczny, a scena z burza i olbrzymami powaliła na kolana. Bilbo biegał w kółko i nawoływał: Dori, Nori, Ori, Oin, Gloin, Fili, Kili, Bombur, Bifur, Bofur, Dwalin, Balin, Thorin!
(TT Łukasz Politowski)

•    Jak już, to na pewno nie 3D (ewentualnie IMAX) i na pewno nie dubbing. Dobór głosów fatalny, niestety dziecko wybrało taką wersję.
(TT Cezary Kmiec)

Zebrała Katarzyna Michałowska

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę