Nasz profile

W sobotę wyścig smoczych łodzi

Aktualności

W sobotę wyścig smoczych łodzi

W sobotę wyścig smoczych łodzi

Na wyścig smoczych łodzi zapraszamy w sobotę o godz. 10 na Długie Pobrzeże w Gdańsku. Załoga Politechniki  Gdańskiej planuje odbić Puchar Rektorów Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, która w ubiegłym roku zwyciężyła w rywalizacji. Aby dobrze widzieć, warto ustawić się na wysokości Żurawia. Trasa biegu została wyznaczona od mariny do hotelu Hilton.

Doboszem naszej drużyny będzie prorektor ds. kształcenia – prof. Marek Dzida. Co ciekawe w składzie załogi mamy sześciu reprezentantów Polski, który latem jadą na Mistrzostwa Świata Smoczych Łodzi do Szeged na Węgrzech.

W roli bębniarza załogi AWFiS wystąpi dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego – prof. Tomasz Tomiak.

Sobotni wyścig trójmiejskich uczelni jest jednym z punktów programu otwarcia sezonu żeglarskiego w Gdańsku.

Załoganci drużyny z politechniki to głównie Smoki Północy PG.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę