Nasz profile

Pisz razem z nami!

Aktualności

Pisz razem z nami!

Pisz razem z nami!

Lubisz oglądać filmy? Wydajesz ostatnie pieniądze na kino? A może wolisz nastrojową atmosferę w domu?

Nie ważne jak oglądasz, ważne żebyś to przeżył i umiał o tym napisać.

Zapraszamy wszystkich studentów do współtworzenia strony.

Nie narzucamy rodzaju filmów, nie narzucamy też, by były to premiery. Wystarczy, że dostrzegłeś/aś w filmie coś, co może poruszyć lub zaciekawić innych. Podziel się swoim wrażeniami – napisz recenzję! Może myślisz o pracy dziennikarza po studiach? To odpowiednia pora, by kształcić swój warsztat.

Jeśli jesteś zainteresowany/na napisz do nas: redakcja@podprad.pl

Wiesz, że dobry autor codziennie powinien napisać jedną stronę A5, by zwiększać swoje umiejętności? 

Załączam koło ratunkowe dla tych, którzy mają pomysł, ale nie wiedzą, jak się zabrać za recenzję. Zachęcam do zapoznania się, gdyż zawarłam tam również informację o pewnych wymogach formalnych.

PS: Współpraca z magazynem i stroną Płyń Pod Prąd ma formę wolontariatu, ale tu możesz zdobyć swoje pierwsze szlify cenzorskie!

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę