Nasz profile

Diagnoza – Lider

Aktualności

Diagnoza – Lider

Diagnoza – Lider

Stowarzyszenie Cognitis pragnie zaprosić wszystkich tegorocznych maturzystów do udziału w konkursie Talent za Talent. Inicjatywa kierowana jest do młodych, przedsiębiorczych osób, które wykazują się bardzo dobrymi wynikami w nauce, odnoszą sukcesy w olimpiadach lub żywo uczestniczą w życiu szkoły, np. poprzez pracę w samorządzie. Jeśli nie spełniasz któregoś z tych wymogów, nie przejmuj się. Każde zgłoszenie jest przez organizatorów traktowane indywidualnie.

Najważniejsza jest chęć do własnego rozwoju – mówi Łukasz Malendowicz, jeden z organizatorów konkursu. – Chcemy, aby uczestnicy rozwiązywali zadania praktyczne związane z zarządzaniem zespołem i na tym się skupimy. Nie będzie reguł, ani definicji – zastrzega.

Trzeba powiedzieć, że brzmi to bardzo ciekawie, zwłaszcza, że wśród młodych osób panuje przekonanie, że szkoła uczy tylko teorii, a na praktyczne zadania nie ma czasu.

Dlatego właśnie Magazyn „Płyń pod prąd” zdecydował się objąć patronat nad tym konkursem.

Organizatorzy chcą pokazać, że angażowanie się na etapie szkoły średniej i studiów w ciekawe, ponadobowiązkowe inicjatywy stwarzające możliwości do rozwoju osobistego, daje szanse do zdobycia umiejętności cenionych przez przyszłych pracodawców. Dla uczestników będzie to świetna okazja do podsumowania swojej dotychczasowej działalności przedmaturalnej, a jednocześnie głęboka motywacja do dalszych działań i rozwoju na nowym, akademickim etapie życia. Dodatkowo jest to niezwykła szansa, aby poznać nie tylko zainteresowanych podobną tematyką rówieśników, ale także organizację studencką, jaką jest Cognitis.

Wśród partnerów konkursu jest m.in. Telewizja TVN, Miasto Poznań, KPMG, czy PwC.

Pierwszy etap konkursu to zgłoszenia drogą elektroniczną przez formularz na stronie internetowej www.talentzatalent.pl, gdzie znajduje się więcej informacji o konkursie. Termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia.

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę