Nasz profile

Rodziny się nie wybiera!

Aktualności

Rodziny się nie wybiera!

Rodziny się nie wybiera!

Z nowym sezonem klubowym rozpoczynamy nowy cykl „Rodziny się nie wybiera!” choć może… prawidłowy tytuł powinien brzmieć „Rodziny się nie wybiera… z rodziną się baluje!
Ale teraz do rzeczy i od początku, żeby wszystko było jasne. Scena to nie tylko gwiazdy i ich koncerty, bowiem miejsce to powstało przede wszystkim z myślą o Was i dla Was. Klub powstał z pasji i zapału, a prawdziwymi gwiazdami dla nas jest każdy, kto przestąpi próg klubu i wyjdzie z niego uśmiechnięty, myśląc o nim: „Mój Drugi Dom”. Chcemy, aby Scena była miejscem, gdzie każdy z Was będzie czuł się wyjątkowy i najważniejszy!

Dlatego już 12 października rozpoczynamy comiesięczny cykl imprez gdzie motywem przewodnim będą hasła: Klubowa Rodzina/ Drugi Dom/ Rodziny się nie wybiera… O odpowiednia muzyczna atmosferę będą dbali rezydenci oraz ich zaproszeni goście.

SALA KONCERTOWA

Na pierwszy ogień idą:
– SWAY (Scena)
– HOUSEJUNIOR (Scena / RAD Bowling)
– MEICON (Luzztro/ Waszawa)
– MAJAKOV (Electronic Revolution / Malbork)

SALA KLUBOWA
– MICHAŁ C (Scena)

Radek Sinkiewicz – „Sway” – Pochodzi z Gdańska. Jego fascynacja muzyką elektroniczną rozpoczęła się gdy miał 15 lat. Uczucie to spotęgowało się wraz z pierwszą wizytą na Berlińskiej „Love Parade” w 2002 roku. Pierwsze kroki za konsolą postawił już rok później, by ostatecznie w 2004 roku regularnie występować w Trójmieście. Podczas swojej przygody za konsoletą zagrał w wielu klubach w Polsce, a także na dużych eventach jak „Beach Party”, czy „Independance”, u boku wielu znanych artystów jak m.in. „Westbam” czy „ATB”. Został także zaproszony do prestiżowej audycji „KLUB FM” u Poznańskim radiu Planeta FM, gdzie wystąpił na żywo prezentując mocny, techniczny repertuar. Obecnie jest rezydentem Sopockiego klubu „Scena”.

MEICON – Dj, audiofil, wieczny poszukiwacz wkręcających parkietowych dźwięków. Początkowe zainteresowanie muzyką klubową szybko przerodziło się w pasję, pierwsze mocowanie się z gramofonami i wreszcie zdanie sobie sprawy z faktu, że to coś więcej niż przelotny romans. Dzisiaj tak naprawdę nawet nie jest w stanie określić tego co gra. „Ważne, żeby było melodyjnie ale niekomercyjnie” – mówi. Zwiazany z klubem 3art w Żyrardowie oraz jeden z rezydentów klubu Luzztro w Warszawie. Jego gust i dobór repertuaru szybko docenił Dj NeeVald, u którego miał okazję gościć podczas audycji KlubFm & SexFm na falach radia Planeta Poznań. Jego nagranie zostało wybrane setem tygodnia przez wortal ftb.pl. Niby niewiele, ale to jednak mocno zmotywowało go do jeszcze cięższej pracy. Efekt? Pokonując kilkudziesięciu rywali wygrał konkurs MSM Events i 9 lipca zagrał w prime time podczas GLOBAL GATHERING 2011 w Gdańsku na Lech Go Fresh Stage. W miedzyczasie miał przyjemność grać na pierwszym festiwalu muzyki elektronicznej w Żyrardowie „Fabryka Festiwal”. Był gościem audycji „Dirty Deluxe” w Radiu Żyrardów. Podczas swojej dotychczasowej „przygody” z muzyką miał okazję grać na jednych imprezach z takimi artystami jak: Richie Hawtin, Armin Van Buuren, Markus Schultz, Martin Solveig, Moguai, Pleasurekraft, Dj Neevald Gregor Salto, Mark Sherry, Kai Tracid, Gareth Emery, Maryo, Chriss Jaxx, DUSS (Dj W & Sebastian S.), Simon Mattson, Peres, Angelo Mike, Bartosz Smolarek, Monomath, Bartosh i wielu innych.

Majakov czyli Tomasz Majewski, pochodzi z Malborka, współzałożyciel kolektywu Electronic Revolution, rezydent Klubu Alternatywa w Malborku.
Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął mniej więcej w 2000 roku, przy czym pierwsze kroki w zgrywaniu płyt gramofonowych szacowane są na rok 2008. Początkowo zafascynowany muzyką techno oraz progressive house, na chwilę obecną jego gatunkiem przewodnim jest tech-house z domieszką deep & tribal houseowych brzmień. Selekcja i dobór utworów jest jego mocną stroną, każdy jego set pozostawia pozytywne i niezapomniane wrażenia muzyczne. Dotychczasowy support i wspólne występy: Siasia, Angelo Mike, Carla Roca, DJ W, Drwal, MiT, Brother In Law, Radekk, PeKin, SB, Vacos, Islet, Kontrasala, Goga M, Deas & many more…

(Anita Piasecka)

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę