Nasz profile

Październik w Plamie

Aktualności

Październik w Plamie

Październik w Plamie

Rozpoczynamy nowy sezon w Plamie. Po wakacyjnej przerwie na Zaspę powracają spektakle teatralne dla dzieci w każdą niedzielę o godz. 17:00 i dla dorosłych w każdy poniedziałek o godz. 19:00 (sprawdzajcie nasz program na bieżąco, zdarza nam się grać także w niedziele). Bilety na spektakle w bardzo przystępnych cenach: 8 zł – spektakle dla dzieci, 10 lub 15 zł – spektakle dla dorosłych.

Stali bywalcy są już zapisani na warsztaty, ale kilka wolnych miejsc wciąż czeka na chętnych. Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Proponujemy Wam udział w zajęciach twórczych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. W ofercie m.in. ceramika, rysunek i malarstwo, artystyczne przerabianie odzieży, nauka gry na bębnach, zajęcia plastyczne dla dzieci wraz z opiekunami.

9-ego października Anna Niewiarowska-Zawilska, prowadząca w Plamie zajęcia z rysunku i malarstwa oraz tworzenia tkaniny artystycznej, wraz z Krystyną Onak zaprezentują swoje dzieła na wystawie organizowanej w ramach IX Międzynarodowego Nadbałtyckiego Triennale Miniatury Tkackiej „Tkackie migawki“. Wystawę można oglądać do 1.11.2013 r. Wznawiamy też cykl spotkań z podróżnikami. W październiku wyruszymy w fascynującą podróż do Etiopii – ziemi obiecanej rastafarian. Zobaczymy zdjęcia, usłyszymy historie o kościołach wykutych w skale i wielu innych atrakcjach kraju wielkich rowów afrykańskich.

Pierwszy jesienny miesiąc oznacza dla nas, naszych gości i przyjaciół udział w Obrazach Ogniem Malowanych, gdzie każdy, kto zgłosi wcześniej swój pomysł, może na trawniku przed Plamą zrealizować wyjątkowe działanie artystyczne z wykorzystaniem ognia. Przy realizacji pomysłów możecie liczyć na naszą pomoc. W Plamie atrakcji bez liku. Zapraszamy do nas przez cały rok. Jeżeli jeszcze nas nie znacie, odwiedźcie nas w październiku, a my gwarantujemy, że zostaniecie z Plamą na dłużej.

Szczegółowe informacje na stronie: www.plama.art.pl i na facebooku: Plama Gdański Archipelag Kultury
„Plama“ Gdański Archipelag Kultury
ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Tel. 58 557 42 47
www.plama.art.pl

(Szymon Wróblewski)

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę