Nasz profile

TechTRENDY 2014

Aktualności

TechTRENDY 2014

TechTRENDY 2014

TechKlub Wrocław – to międzysektorowa grupa networkingowa zorientowana na wykorzystanie Nowych Technologii w codziennej pracy. Obecnie podobnych klubów jak my jest 8 w Polsce. Ale sieć będzie się rozrastać. Wszystkie TechKluby ze sobą współpracują.

Zapraszamy na 3. spotkanie w ramach TechKlub Wrocław! Zdobądź wiedzę, zapytaj specjalistów, poznaj innych TechKlubowiczów.
2 Kwietnia 2014, godz. 17:00 (Środa)
Krzywy Komin I Centrum Rozwoju Zawodowego
ul. Dubois 33-35a, Wrocław

Jak to wygląda?

Spotykamy się w każdą pierwszą środę miesiąca – o godzinie 17:00. Spotkania są bezpłatne – to inicjatywa non for profit. Wymagamy jedynie rejestracji – tj. zgłoszenia na evenea > link do wydarzenia podajemy każdorazowo ok. 10 dni przed spotkaniem. Aktualnie możesz zarejestrować się tutaj.

Na spotkania przychodzą młodzi przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, studenci, ale też przedstawiciele urzędów, mediów, ludzie z branży reklamowej – czyli osoby zainteresowane wdrażaniem nowych rozwiązań do swojej codziennej pracy. Nasze poprzednie spotkania w ramach TechKlub Wrocław: pierwsze – http://techklubwroclaw.evenea.pl/ drugie – http://techklubwroclaw2.evenea.pl/

Co zyskujemy uczestnicząc w TechKlub Wrocław?
1. Wiedzę z zakresu ITC – w przewadze o bezpłatnych narzędziach dostępnych dla każdego!
2. Kontakt do specjalistów-prelegentów – w tym Mobilnych Doradców programu Nowe Technologie Lokalnie
3. Wymianę wiedzy, kontaktów, pomysłów między uczestnikami grupy
4. Dodatkowe możliwości – więcej na: https://www.facebook.com/groups/TechKlubWroclaw/

Jesteśmy otwarci na nowych członków klubu – to my go tworzymy! Powtarzając za naszym oficjalnym partnerem programu Nowe Technologie Lokalnie NTEN Nonprofit Technology Network – organizacji od lat tworzącej lokalne sieci liderów wspierających organizacje w aktywnym wykorzystaniu nowych technologii w USA – Connect, Learn & Change! Serdecznie zapraszamy!

TechKluby organizowane są w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Nowe Technologie Lokalnie 2013”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. We Wrocławiu Regionalnym Partnerem TechKlubów jest Fundacja Wspierania
Organizacji Pozarządowych UMBRELLA – prowadząca na co dzień Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3.

Tutaj więcej na temat: http://www.technologielokalnie.pl/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę