Nasz profile

Miłość czy polityka?

Aktualności

Miłość czy polityka?

Miłość czy polityka?

Weekendowe swawole ministra Bertrend Guéraud w rezydencji pod Paryżem przerwie wizyta przyjaciela, który zaburzy spokój głównego bohatera. Co wyniknie z nieoczekiwanej propozycji i jaką cenę przyjdzie zapłacić za życie ponad stan? „Miłość i polityka”, to najnowsza premiera w Teatrze Małym, która przeniesie widzów w świat wielkich intryg, gdzie walka o władzę miesza się z miłosnymi uniesieniami. Tak będzie w czwartek, 27 marca w Międzynarodowy Dzień Teatru.

Sztuka w reżyserii Mariusza Pilawskiego to pełna humoru opowieść na granicy absurdu płynnie łącząca elementy czarnej komedii i klasycznej farsy. Wciągająca fabuła naszpikowana błyskotliwymi dialogami, komiczne sceny i erotyczne wątki prowadzące do niespodziewanego finału, staną się doskonałym pretekstem, by przez okular teatralnego teleskopu podejrzeć życie politycznej elity jednego z największych państw Europy. Premiera skandalizująco zabawnej historii ministra z miłością w tle przypada na Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto ustanowione na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu jest obchodzone 27 marca już po raz 53. Z tej okazji Teatr Mały w Manufakturze zaprasza na sztukę rodem właśnie z Francji.

Pierre Sauvil to dramatopisarz, który początkowo zajmował się pisaniem dla radia i telewizji. Ostatecznie zdecydował się poświecić sztuce teatralnej tworząc lekkie, pełne humoru historie „z życia wzięte”. W swoich fabułach często przekracza granice absurdu ukazując problemy współczesnego świata w krzywym zwierciadle.

Na skróty…
„Miłość i polityka” w Teatrze Małym – premiera spektaklu w Manufakturze
Miejsce: Teatr Mały w Manufakturze, wejście od strony ul. Drewnowskiej
Termin: 27 marca 2014, godzina 19:15
Bilety: 45 PLN – normalny; 35 PLN – ulgowy

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę