Nasz profile

Koncert Muzyczne UGięcie 2014

Aktualności

Koncert Muzyczne UGięcie 2014

Koncert Muzyczne UGięcie 2014

Zapraszamy Was gorąco na pierwszy koncert w ramach Muzycznego UGięcia 2014! Już w czwartek 27 marca, poczuj z nami wiosenną radość w studenckim wydaniu. Tego dnia zaprezentują się trzy zespoły, które swoimi brzmieniami zapewnią przyjemną atmosferę. Zabierajcie swoich znajomych i bawcie się razem z nami w niezawodnym Xkwadracie!  Wstęp całkowicie darmowy.

Klub Studencki X2

27.03, godz. 19.00 

Zagrają:

Sounds Like The End Of The World

instrumental rock/post rock/delay heaven

Sounds Like The End Of The World to pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W styczniu 2013 zarejestrował promocyjny mini-albumu „It All Starts Here” zawierający 5 autorskich utworów, który następnie wydał własnym nakładem w marcu tego samego roku. Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami Long Distance Calling, Tides From Nebula, Tune, DispersE czy Lebowski.

Formacja Sounds Like The End Of The World nagrała pod koniec lutego materiał na swój debiutancki album „Stages of Delusion” w Sounds Great Promotion w Gdyni. Za realizację nagrań oraz produkcję odpowiada Jan Galbas, a za miks i mastering Kuba Mańkowski, którzy współpracowali z takimi wykonawcami jak Behemoth, Obscure Sphinx czy Jordan Rudess z Dream Theater.  Prapremiera płyty odbędzie się 16 kwietnia 2014 w Poznaniu w klubie Eskulap na wspólnym koncercie z grupą God is An Astronaut. Koncert będzie jedyną okazją do zdobycia limitowanego egzemplarza płyty. Premiera płyty planowana jest w połowie roku.

 

Mateusz Gajda – gitara basowa

Łukasz Pawluk – instrumenty klawiszowe

Michał Baszuro – gitara elektryczna

Wojciech Kowal – gitara elektryczna

Tomasz Hoffman – instrumenty perkusyjne

 

 

Malachim

art rock/nu metal

Projekt Malachim powstał w 2011 roku z inicjatywy Łukasza Michalskiego, wokalisty, twórcy muzyki i tekstów. W obecnym składzie zespół gra od lipca 2013 roku. Nazwa Malachim pochodzi ze staro-sumeryjskiego języka i w dosłownym tłumaczeniu oznacza „Język Aniołów”. Muzyka Malachim łączy w sobie liryczne teksty połączone z ostrymi riffami. Muzycy mają na swoim koncie wydaną ep zatytuowaną „Apoteoza”. Obecnie pracują nad nowym materiałem i długogrającą płytą.”

 

Łukasz Michalski – wokal, gitara, teksty

Karol Lewicki – gitara solowa

Amadeusz Pytyński – gitara rytmiczna

Jarek Chojnacki – bas

Romek Chojnacki – perkusja

 

Natalia Grzywińska z zespołem

pop/rock/soul

Grupa znajomych bawiących się muzyką z pogranicza wielu gatunków: pop, rock, soul. Grają razem od bardzo niedawna, bo zaledwie od grudnia zeszłego roku. We wspólnym graniu szukają punktu łączącego indywidualne historie każdego z nich. Jarek, uderzając w bębny, wtrąca mocne brzmienia rockowe, podsycające kawałki dziką energią. Riffy gitarowe Marcina nadają aranżacjom funkowo-bluesowego klimatu. Basowa kanwa z rąk Maćka szyje podstawę utworów, w której można usłyszeć inklinacje soulowe. Natalia wokalem spaja tą wieloskładnikową mieszankę, przemycając elementy soulowo- popowe.

Jarek Bancarzewski- perkusja
Natalia Grzywińska- wokal
Maciek Kapuściński- gitara basowa
Marcin Zazoniuk- gitara elektryczna

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę