Nasz profile

Biegiem na staż!

Aktualności

Biegiem na staż!

Biegiem na staż!

Ruszyły zapisy do imprezy biegowej „Biegiem na staż” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja 2014 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11. Rejestracji na bieg można dokonać na stronie stazeipraktyki.pl.

„Biegiem na staż” to punkt kulminacyjny kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”, której celem jest zmotywowanie ludzi młodych do uczestnictwa w rzetelnych programach staży i praktyk stanowiących najlepszą formę edukacji praktycznej oraz zachęcenie pracodawców do realizowania staży i praktyk o wysokiej jakości. – Bieg symbolizuje potrzebę aktywizacji zawodowej uczniów i studentów. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które wspierają ideę nauki poprzez praktykę – mówi Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, które jest organizatorem wydarzenia.

Każdy z uczestników biegu otrzyma na mecie pamiątkowy medal, natomiast laureaci pierwszych trzech miejsc w klasyfikacji kobiet oraz mężczyzn – statuetki. Rejestracja na bieg odbywa się drogą internetową za pośrednictwem strony www.stazeipraktyki.pl. Termin zgłoszeń upływa 9 maja 2014 r.

Wszystkich uczestników obowiązuje opłata wpisowa w symbolicznej wysokości 30 zł. Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu biegu w biurze zawodów od godziny 8.00 do 10.30.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę