Nasz profile

Konkurs dla grafików na projekt strony internetowej dla SPD „Tęcza”

Aktualności

Konkurs dla grafików na projekt strony internetowej dla SPD „Tęcza”

Konkurs dla grafików na projekt strony internetowej dla SPD „Tęcza”

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny strony internetowej dla tej organizacji. Do wygrania 1500 zł – nagroda fundowana przez sponsora. Konkurs ma charakter otwarty, każdy może wziąć w nim udział.

„Tęcza” działa od wielu lat, pomagając osobom cierpiącym na dysfunkcje centralnego układu nerwowego. Misją pracowników jak i wolontariuszy jest ofiarowanie wsparcia chorym. Dla podopiecznych zapewniana jest rehabilitacja oraz opieka terapeutyczna. Oprócz tego, stowarzyszenie zachęca do uczestnictwa w imprezach charytatywnych oraz okolicznościowych.

Aktualnie organizacja non-profit ogłasza konkurs dla grafików. Zadaniem konkursowym jest stworzenie grafiki dla nowej strony internetowej stowarzyszenia. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną 1 500 zł!

Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Skierowany jest nie tylko do firm i ekspertów w dziedzinie grafiki, ale również do osób fizycznych, jak studentów, którzy dopiero uczą się projektować.
Organizatorzy dają możliwość wysłania nawet dwóch prac.

Projekty będą oceniane według wcześniej wyznaczonych kryteriów, m.in. przejrzystość strony, estetyka czy nowoczesność. Uczestnicy muszą zaprojektować stronę główną oraz podstronę.

Wszyscy zainteresowani konkursem powinni zapoznać się z regulaminem a następnie zgłosić swój przez e-mail podany na stronie www.stronadlateczy.pl. Ostatnim krokiem jest wysłanie projektu strony internetowej stowarzyszenia.

Harmonogram konkursu:
20.03 2014 – rozpoczęcie
15.05.2014 – zakończenie
30.05.2014 – ogłoszenie wyników

Bieżące informacje można śledzić na stronie konkursu oraz na Facebooku https://www.facebook.com/events/1415472585373853/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę