Nasz profile

Tydzień imprezy… służbowej

Aktualności

Tydzień imprezy… służbowej

Tydzień imprezy… służbowej

John Holowaty szuka w Polsce młodych i kreatywnych ludzi z pasją, by pokazać im, że połączenie zainteresowań oraz pracy zawodowej jest gwarancją sukcesu. Właśnie z myślą o takich osobach wystartowała niestandardowa kampania rekrutacyjna Be-yourselfie.com. Nagrodą jest tygodniowy wyjazd służbowy Anglii. 

 

Organizator niestandardowej kampanii rekrutacyjnej to były trener personalny, który kilka lat temu umiejętnie połączył pracę ze swoim zamiłowaniem do zdrowego stylu życia. Zbudował w ten sposób silną markę, co zapewniło mu sukces. Dziś, jako presidential marketing director w Juice PLUS+, przenosi doświadczenia z budowania zespołu w Anglii na polski grunt. Właśnie w tym celu ruszyła nietypowa rekrutacja, w której poszukiwani są kandydaci na tygodniowy wyjazd do Wielkiej Brytanii. W ramach pierwszej podróży służbowej m. in. do Londynu i Manchesteru, pięć wybranych osób zyska możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Dowiedzą się też, jak twórczo wykorzystać w pracy swoje pasje i zainteresowania. – Wakacyjna praca nie musi kojarzyć się z siedzeniem za biurkiem. Pierwsza podróż służbowa, będzie więc także okazją do… świetnej zabawy – mówi John Holowaty. Warunkiem udziału w rekrutacji jest przygotowanie CV w postaci filmowego „selfie”. Autorzy najciekawszych zgłoszeń pojadą na imprezę służbową. – To sposób na darmowe wakacje i zdobycie wiedzy o budowaniu własnej kariery. Szukam osób, które cenią zdrowy styl życia, mają pasję  i w oparciu o nią chcą budować swoją karierę zawodową – mówi John Holowaty. Akcja Be-yourselfie.com potrwa do 4 września.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie: www. http://be-yourselfie.com/.

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę