Nasz profile

Wygraj rok mieszkania w Łodzi za darmo

Aktualności

Wygraj rok mieszkania w Łodzi za darmo

Wygraj rok mieszkania w Łodzi za darmo

Rusza konkurs Witaj w domu, Milordzie!, w którym uczniowie i studenci mogą wygrać darmowy wynajem mieszkania w Łodzi na rok 2015. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która  w najbardziej kreatywny sposób – w formie filmu, opisu lub zdjęcia – pokaże, że to właśnie ona zasługuje na miano łódzkiego Milorda. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 20 listopada za pośrednictwem strony www.mzuri.pl.

Konkurs „Witaj w domu, Milordzie!” ma na celu upowszechnianie wśród młodych ludzi odpowiedzialnej postawy w zakresie wynajmu nieruchomości. – Konkurs ma służyć zmianie postrzegania studentów jako nieodpowiedzialnych najemców. Z naszego doświadczenia bazującego na zarządzaniu tysiącem mieszkań w Polsce wynika, że studenci podchodzą do wynajmowania mieszkania z taką samą odpowiedzialnością co osoby pracujące. Dlatego, naszą intencją jest pokazanie, że warto zaufać młodym ludziom – komentuje Artur Kaźmierczak, Członek Zarządu Mzuri – firmy specjalizującej się w zarządzaniu najmem mieszkań, organizatora konkursu Witaj w domu, Milordzie!. Celem konkursu jest ponadto aktywizacja młodych ludzi oraz promocja Łodzi jako miasta zorientowanego na studentów. W związku z tym, nagrodą główną w konkursie jest darmowy wynajem mieszkania na cały rok 2015, włączając w to okres wakacyjny. – Wiele młodych osób studiując i jednocześnie zdobywając pierwsze doświadczenia zawodowe, nie może sobie pozwolić na samodzielny wynajem mieszkania. Inicjatywy takie, jak konkurs „Witaj w domu, Milordzie!” pokazują, że Łódź to idealne miejsce nie tylko studia, ale również na stawianie swoich pierwszych kroków zawodowych – komentuje Agnieszka Sińska-Głowacka z prowadzonego przez Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi Programu Młodzi w Łodzi, którego celem jest zachęcanie młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią. Nagrodą główną w konkursie Witaj w domu, Milordzie! jest darmowy wynajem mieszkania w Łodzi od stycznia do grudnia 2015. Na laureatów dwóch kolejnych miejsc czeka zniżka na wynajem mieszkania w wysokości 50 oraz 25 proc. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu w formie filmu, zdjęcia lub opisu odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na miano łódzkiego Milorda?”. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem strony www.mzuri.pl. Zwycięzców wyłoni kapituła konkursu składająca się z przedstawicieli organizatora konkursu, sponsora oraz patronów. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 listopada 2014 roku.

Organizatorem i głównym sponsorem konkursu Witaj w domu, Milordzie! jest firma Mzuri. Drugim sponsorem konkursu jest firma KBJ. Patronami konkursu są: AIESEC Łódź, Dlastudenta.pl,  Młodzi w Łodzi, Politechnika Łódzka, Radio ŻAK oraz TVP Łódź. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie www.mzuri.pl oraz na profilu Mzuri na portalu Facebook.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę