Nasz profile

Konferencja dziennikarska Medionalia

Aktualności

Konferencja dziennikarska Medionalia

Konferencja dziennikarska Medionalia

MEDIONALIA 2014. Powrót do źródła
Tworzyć uczciwie. Odbierać mądrze. Zrozumieć.

 

Konferencja dla dziennikarzy studenckich i odbiorców mediów

Zapraszamy na piątą edycję ogólnopolskiej konferencji studenckiej MEDIONALIA, która odbędzie się 7, 8 i 9 listopada w Gdańsku.
MEDIONALIA to warsztaty dziennikarskie dla studentów zaangażowanych w mediach oraz inspirujące spotkanie dla odbiorców mediów. Konferencja odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz w punktach kulturalnych miasta Gdańska – Bibliotece Manhattan we Wrzeszczu oraz Instytucie Kultury Miejskiej na Długim Targu. Będzie składać się z części dyskusyjnej (panele dyskusyjne na auli), warsztatowej (w mniejszych grupach) oraz seminaryjnej.

W tym roku chcemy przywrócić wiarę w media! Pokazać, że uczciwe dziennikarstwo jest możliwe i dziś oraz uczyć jak z natłoku informacji wybierać te sprawdzone.

Wśród prelegentów są m.in. Marek Twaróg (redaktor naczelny Dziennika Zachodniego), Piotr Mieśnik (autor książki Wyznania hieny), Adam Kasprzyk (reporter TVN24), Damian Muszyński (pedagog mediów, medioznawca, wykładowca akademicki, publicysta), Dariusz Szreter (redaktor w Dzienniku Bałtyckim), Jacek Naliwajek (Radio Gdańsk), Adam Hlebowicz (redaktor naczelny Radia Plus).

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Więcej szczegółów na www.medionalia.pl oraz www.facebook.com/medionalia.

Organizatorem konferencji jest oprócz Magazynu Studenckiego „płyń Pod Prąd”, Studenckie Koło Naukowe Etnologów przy Uniwersytecie Gdańskim, WRS Wydziału Chemicznego na PG, Wydział Chemiczny na PG, SSPG oraz Kronika Studencka PG.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę