Nasz profile

Domówka, której cel jest słuszny

Aktualności

Domówka, której cel jest słuszny

Domówka, której cel jest słuszny

Konkursy, muzyka, drinki i nietuzinkowe wnętrze. Wszystko to w ramach imprezy charytatywnej organizowanej z okazji Mikołajek przez koło PR-owe Inspiar.

Mikołajkowa domówka ma być połączeniem dobrej zabawy i pomocy podopiecznym domów dziecka. Organizatorzy chcą zebrać jak najwięcej gier, aby zrobić niespodziankę dzieciom. Na miejscu zorganizowane będą również zabawy przy których obowiązywać będzie symboliczne wpisowe (oczywiście też przeznaczone na szczytny cel). Poza tym Inspiar przygotuje bar, w którym za niewielką opłatą serwowane będą drinki i kolorowe shoty.

Wśród przewidzianych atrakcji są:
– kręcenie hula-hoop i równoczesne picie piwa,
– pokój przytulania,
– kącik zdjęciowy,
– przepowiednie świąteczno-noworoczne.

Wszystko odbywać się będzie w środę 03.12. w Domówka Studio (Trakt Św. Wojciecha 37), znajdującym się dwa przystanki od Dworca Głównego w Gdańsku. Dojechać można autobusami linii 151 lub 189, wysiadając na przystanku Zremb (na żądanie). Start: godz. 20.

Wejście: 5 zł lub gra (mogą być używane).

Organizatorzy zachęcają do zabrania jak największej ilości znajomych i otwarcia swoich portfeli. W końcu to impreza, której cel jest słuszny!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę