Nasz profile

Gdańsk w Monopoly

Aktualności

Gdańsk w Monopoly

Gdańsk w Monopoly

Ratusz, Dwór Artusa, Politechnika Gdańska czy PGE Arena. To tylko niektóre z pól, jakie pojawiły się na planszy gdańskiej edycji kultowego „Monopolu”. Oficjalna prezentacja planszówki odbyła się w Galerii Bałtyckiej i przyciągnęła fanów w każdym wieku.

 

W sobotnie popołudnie po raz pierwszy można było nie tylko kupić, ale także zagrać w najnowszą wersję gry „Monopoly”. Tym razem jednak w rolę pionków wcielili się sami gracze, plansza miała wymiary 5x5m2, a do wyrzucania liczby oczek, posłużyły wielkie piankowe kostki.

– Świetny pomysł i dobra zabawa dla całej rodziny. Swój egzemplarz kupiliśmy już dzisiaj, bo dzieci tylko pod tym warunkiem zgodziły się zejść z planszy i dokończyć rozgrywkę w domu. – śmieje się pani Adrianna, mama 8-letnich bliźniaków.

Gdańsk jako pierwsze i jak na razie jedyne miasto w Polsce doczekał się swojej „monopolowej” edycji. Na ten moment fani czekali blisko pół roku, odkąd w maju poinformowano o pomyśle stworzenia wyjątkowej planszy, na której znajdą się miejsca i budynki nieodłącznie kojarzone z Gdańskiem.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również
Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę