Nasz profile

Ścieżki atropologii współczesnej

Aktualności

Ścieżki atropologii współczesnej

Ścieżki atropologii współczesnej

Studenckie Koło Naukowe Etnologii UG zaprasza na spotkanie w ramach cyklu „Ścieżki atropologii współczesnej” Rozpoczynamy spotkaniem z Michałem Kochańczykiem, podróżnikiem który przebywał w wielu afrykańskich wioskach, miał możliwość zaprzyjaźnić się z miejscową ludnością i poznać ich życie. Spotkanie będzie opowieścią o tradycyjnych zwyczajach mieszkańców którym animistyczne wierzenia splotły się z islamem i chrześcijaństwem, w sposób trudny do pojęcia dla Europejczów.

Wykład odbędzie się 11 grudnia o godz. 17:00 w Instytucie Archeologii i Etnologii UG przy ul. Bielańskiej 5 (za Krewetką, vis a vis Ratusza Staromiejskiego).

WSTĘP WOLNY.

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/743765279043354/?fref=ts

 

(Marta Laskowska)

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę