Nasz profile

42 Do Szczęścia – Jak pomagać, a jednocześnie łamać własne słabości

Aktualności

42 Do Szczęścia – Jak pomagać, a jednocześnie łamać własne słabości

42 Do Szczęścia – Jak pomagać, a jednocześnie łamać własne słabości

Razem z biegaczami ekipy 42 Do Szczęścia  możesz zmienić czyjeś życie. Akcja charytatywna 42 Do Szczęścia powraca! Dołącz do ekipy!

Co roku osoby biegnące maraton w Krakowie zbierają pieniądze na protezę dla podopiecznego Fundacji Poza Horyzonty. Cel to 42 tysiące złotych. Do tej pory zakupili protezę dla Joasi Chałupy oraz Mariusza Gbyla. W tym roku znów pomogą. Aż do maratonu będą promować akcje i zbierać środki pieniężne, a 19 kwietnia 2015 wszyscy razem staną na starcie Cracovia Maratonu  Dzięki temu spełnią nie tylko swoje marzenia, ale też udowodnią, że nie ma rzeczy niemożliwych i pomogą powrócić do sprawności osobie po wypadku.

Aby wystartować w drużynie należy wypełnić aplikację na stronie www.42doszczescia.pl i wpłacić 42 złote na rzecz akcji. Aplikacje będą otwarte do 11.01. W zamian za wpłatę każdy startujący otrzyma m. in. koszulkę startową 42 Do Szczęścia. Logo Twojego portalu znajdzie się również wśród partnerów akcji na dole strony. Dla nas najważniejsza jest jednak możliwość startu w zgranej, mającej wspólny cel ekipie.

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę