Nasz profile

Dni Kariery 2015

Aktualności

Dni Kariery 2015

Dni Kariery 2015

Większość studentów obawia się jak potoczą się ich losy po studiach. Organizacja AIESEC stawia czoła temu problemowi i od ponad 20 lat organizuje Dni Kariery®, czyli targi pracy, praktyk i staży pomagające młodym w rozpoczęciu ścieżki zawodowej. Tegoroczna edycja w Gdańsku odbędzie się 19 marca.

Ponad 40 tysięcy studentów z całej Polski zrobiło krok w stronę przyszłości w 2014 roku. Wszystko to dzięki Dniom Kariery®, czyli targom pracy, praktyk i staży organizowanym przez AIESEC. W tym roku odbędą się one 19 marca na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 4.

Dni Kariery® z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród studentów, jak i pracodawców. Poprzez współpracę na szeroką skalę, z przedsiębiorstwami o różnym profilu, każdy będzie w stanie znaleźć interesującą go firmę, z którą może nawiązać pierwszy kontakt. Także osoby niezdecydowane co do swojej przyszłości mogą w dniu targowym skorzystać ze Strefy Doradztwa Zawodowego, która może pomóc w obraniu właściwego kierunku kariery. Zostanie także stworzona strefa Chillout, w której przebywający na targach mogą spokojnie zapoznać się ze wszelkimi ofertami, pograć w gry oraz zrelaksować się.

Tegoroczna edycja, wspierana przez isivi.pl, opiera się na rekrutacji 2.0, czyli poprzez rejestrację na stronie dnikariery.pl i pobraniu bezpłatnego biletu, zakładane jest równocześnie konto na portalu isivi.pl, gdzie oferty są specjalnie dopasowywane do preferencji użytkownika. Bilet ten uprawnia także do brania udziału w różnych losowaniach i konkursach, w których można wygrać cenne nagrody.

Targi organizowane są przez AIESEC – najliczniejszą na świecie organizację studencką zrzeszającą 100 000 członków. Stawia ona na rozwój liderów wśród społeczeństwa poprzez udział w wymianach i wielu projektach.

Więcej informacji na stronie www.dnikariery.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku: Dni Kariery Gdańsk

 

Kiedy:  19.03.2015 r. w godzinach: 9:00 do 16:00

Gdzie: Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim

ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-952 Gdańsk

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę