Nasz profile

Karnawał latawców „Fruwające ryby”

Aktualności

Karnawał latawców „Fruwające ryby”

Karnawał latawców „Fruwające ryby”

Karnawał Latawców – „Fruwające ryby” to impreza mająca na celu przyciągnąć na Wyspę Sobieszewską całe rodziny, chcące wspólnie spędzić niedzielne popołudnie na świeżym powietrzu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą puszczać latawce ciesząc oko zasadami aerodynamiki! Atmosferę wielkiego święta tworzyć będą oryginalne prace konkursowe – „fruwające ryby”, unoszące się nad sobieszewską plażą…. Konkurs dedykowany jest lokalnej społeczności, natomiast wszyscy chętni mogą przybyć ze swoimi latawcami (dowolnymi) i dobrze się bawić! Zapraszamy każdego, kto chce wspólnie z nami cieszyć się pięknem lokalnej przyrody oraz dzielić radością płynącą z połączenia świata sztuki i natury. Z nami sezon nad morzem rozpoczniesz fruwająco!

 

Impreza o charakterze familyjnym
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa i zabawy!
Dołącz do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/1602052780039365/
Wstęp wolny

 

Informacje o konkursie:
Konkurs na najciekawszy latawiec przedstawiający rybę, ma charakter lokalny i dedykowany jest mieszkańcom Wyspy Sobieszewskie, których pragniemy zachęcić do tworzenia, kreatywnej zabawy z kolorami, formą i konstrukcją. Do zdobycia:
I NAGRODA – 1 000 zł
II NAGRODA – 800 zł
III NAGRODA – 500 zł

 

Warunki uczestnictwa:

Udział w konkursie jest dobrowolny, skierowany do uczniów wszystkich szkół znajdujących się na Wyspie Sobieszewskiej oraz do ich rodziców lub opiekunów.

Dostarczenie kart zgłoszeń najpóźniej do 25 maja 2015 r. (poniedziałek) do godz. 20:00 e-mailowo na adres wyspaskarbow@gak.gda.pl lub osobiście do naszej siedziby:
„Wyspa Skarbów” GAK,
ul. Turystyczna 3,
80-680 Gdańsk,
Wyspa Sobieszewska

 

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu – 31 MAJA 2015 r. (niedziela) o godz. 12:00  Miejsce: plaża (wejście nr 16, skraj ul. Falowej)

Regulamin i karta zgłoszenia: http://www.wyspaskarbow.gak.gda.pl/imprezy/view/456/date/2015-05-31

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę