Nasz profile

Rusza rekrutacja na bezpłatne szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców

Aktualności

Rusza rekrutacja na bezpłatne szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców

Rusza rekrutacja na bezpłatne szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców

Aż 12 bezpłatnych szkoleń biznesowych w ciągu dwóch miesięcy, 240 miejsc przeznaczonych dla studentów gdańskich uczelni wyższych i osób planujących założenie firmy w Gdańsku i kilkuset chętnych. 21 września rozpoczyna się rekrutacja do jesiennej odsłony 9 edycji „Akademii Gdańskiego Przedsiębiorcy – Stud[n]ia Przedsiębiorczości”. Projekt, finansowany ze środków Miasta Gdańsk, realizowany jest przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter.

Od czego rozpocząć zakładanie działalności gospodarczej, jak przygotować swój model biznesowy, jak efektywnie zarządzać czasem i ludźmi czy jak pozyskać wiedzę o prowadzeniu finansów dowiedzą się uczestnicy rozpoczynającego się 3 października cyklu szkoleń realizowanych w ramach projektu „Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy”. Wśród poruszanych tematów pojawią się nie tylko cenne wskazówki i sprawdzone przepisy na to, jak rozpocząć biznes. Nie zabraknie również informacji o tym, jak sprawić, by stał się on widoczny na konkurencyjnym rynku. Słuchacze mogą liczyć na informacje z zakresu wiedzy o technikach sprzedaży, marketingu i promocji w jednym z najczęściej wykorzystywanych przez młode firmy kanałów komunikacji z klientem – w mediach społecznościowych.
Spotkania poprowadzą eksperci branży, uznani trenerzy, mentorzy i wykładowcy, m.in. Piotr Bucki, Karolina Rozwadowska czy Izabela Kielusiak.

 

– Od niemal 10 lat wspólnie z Miastem Gdańsk pomagamy osobom wkraczającym na drogę biznesu otrzymać cenne wsparcie merytoryczne i wiedzę o niezbędnych do podjęcia na starcie krokach. Projekt wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, a wielu naszych absolwentów prowadzi dziś własną działalność biznesową lub rozwija swoją ścieżkę zawodową w najlepszych firmach – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter.

Zgłoszenia do udziału w bezpłatnych szkoleniach przyjmowane są na podstawie wypełnionego formularza dostępnego na stronie http://inkubatorstarter.pl/agp. Deklaracje chęci skorzystania ze spotkań z ekspertami będą przyjmowane od 21 września w recepcji Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter przy ul. Lęborskiej 3b w godz. od 8:00 do 16:00.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://inkubatorstarter.pl/agp.

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę