Nasz profile

Narodowe czytanie Lalki Bolesława Prusa

Aktualności

Narodowe czytanie Lalki Bolesława Prusa

Narodowe czytanie Lalki Bolesława Prusa

5 września odbędzie się Narodowe Czytanie Lalki Bolesława Prusa. Prawdopodobnie w każdym Polskim mieście usłyszymy słowa powieści dziennikarza z dziewiętnastego wieku.

Pierwsze Narodowe Czytanie odbyło się w 2012 roku. Rozpoczęto od czytania Pana Tadeusza, w następnym roku przeczytano Zemstę Aleksandra Fredry, a w kolejnym Trylogię Henryka Sienkiewicza.
Projekt rozpoczął Prezydent Bronisław Komorowski, a kontynuuje i promuje obecny Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z małżonką.

Nasz magazyn objął patronatem wydarzenie w Gdańsku.

Czytanie Lalki jest organizowane przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku odbędzie się w Bibliotece na ulicy Mariackiej od godziny 11:00 do 13:00.

Powieść będą czytać nie tylko włodarze miasta, ale również blogerki i dziennikarze naszej redakcji.

Przybywajcie tłumnie na czytanie i słuchanie!

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę