Nasz profile

Otwarto zapisy na XIII Poznańskie Warsztaty Gospel

Aktualności

Otwarto zapisy na XIII Poznańskie Warsztaty Gospel

Otwarto zapisy na XIII Poznańskie Warsztaty Gospel

Serdecznie zapraszamy już po raz trzynasty na Poznańskie Warsztaty Gospel (14-15 XI 2015).

W tym roku poprowadzą je Tyree Morris i Baca (dyrygentka Poznańskiego Chóru Gospel Joy). Instruktorzy przygotowali wspaniałe utwory, które są pełne radości i nadziei płynącej z przesłania tej muzyki (Gospel z ang. Ewangelia), ciekawe aranżacje oraz solówki dla chętnych uczestników.

Na zakończenie warsztatów tradycyjnie odbędzie się koncert finałowy – tym razem w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Organizatorzy przypominają o taryfie zniżkowej do 14 października. Dodatkowo, co 10-ta osoba wchodzi za 0zł.

Rejestracja: link

Profil FB: link

 

()

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę