Nasz profile

Zapisy na XII Letnie Praktyki Badawcze

Aktualności

Zapisy na XII Letnie Praktyki Badawcze

Zapisy na XII Letnie Praktyki Badawcze

Właśnie ruszyły zapisy na XII Letnie Praktyki Badawcze – wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji.

Jeśli chcesz aktywnie spędzić wakacje, poznać ludzi ambitnych jak Ty i zobaczyć na własne oczy, jak łączy się naukę z biznesem, zgłoś się już dziś!

Kilkutygodniowe warsztaty inspirowane brytyjskimi wzorcami industrial mathematics skierowane są przede wszystkim do studentów i doktorantów kierunków ścisłych, ekonomicznych i technicznych. Zapewniamy pracę w interdyscyplinarnych grupach projektowych. W codziennej pracy na praktykantów czekają również atrakcje w formie wyjazdów studyjnych, seansów filmowych i wykładów specjalistów cenionych w świecie nauki i biznesu. Każdy projekt kończy się stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy.

Wśród zleceniodawców projektów realizowanych w poprzednich latach znaleźli się m.in. Narodowy Bank Polski, Urząd Komunikacji Elektronicznej i Casinos Poland. Poruszone zagadnienia to np. analiza unikatowych w skali kraju rynków predykcyjnych, badanie możliwości wdrożenia komercyjnych rozwiązań zastosowania grafenu czy analiza Big Data.

Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres:

praktyki@ibspan.waw.pl

głoszenia oceniane są w miarę napływania, więc zachęcamy do składania ich możliwie szybko. Letnie Praktyki Badawcze odbywają się w okresie lipiec – wrzesień 2016 r. w Warszawie.

Więcej informacji dotyczących Letnich Praktyk Badawczych znajduje się na stronie: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl.

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę